aaandrejj
14.02.08,10:50
Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. ******************* (http://*******************)
Zoltán Kovács
14.02.08,09:52
Ak sa ti neprotivý podomový predaj formou prezentácie, a systém MLM, tak prečo nie?
lmrvova
14.02.08,11:40
Určite nie, iba ak na vreckové.
Lila
aaandrejj
14.02.08,13:14
Ale niekto z toho aj žije
evicka5
15.02.08,06:06
Ano je pravda,že niekto z toho žije mám v rodine človeka ,ktorý sa venuje tradičnej medicíne už 2 roky. Začínal s produktami len u členov svojej rodiny a keď sa presvedčil,že výsledky sú fantastické tak sa distribúcii venuje a môžem potvrdiť,že sa dá finančne prosperovať a veľmi dobre. Do dvoch rokov si kúpil novú škodu oktávia to len aby bola predstava o tom ako sa dá byť finančne nezávislý.
Filip Glasa
15.02.08,10:25
rovnako ako v klasickom podnikaní tak určite aj v MLM je povedzme 80% podnikateľov neúspešných či len tak tak vyžijú.
Zoltán Kovács
15.02.08,10:26
V MLM ryžujú tí, ktorí sú v hierarchii na vrchu, a všetci ostatní na ních makajú.
evicka5
15.02.08,10:45
Bez práce nie sú nikde chutné koláče. Nemám pravdu?
willma
15.02.08,11:00
Porada: Domácnosť 31-01-08, 11:08 AM
Príspevkov: 688 Výroky detí
Videní: 61,083 Napísal aaandrejj
Re: Výroky detí

Moja sedem ročná dcéra po návrate zo školy- Mami ja som taká zničená, ja už chcem ísť do dôchodku


Porada: Zdravie 29-01-08, 12:49 PM
Príspevkov: 1,394 Ako prestať fajčiť?
Videní: 40,067 Napísal aaandrejj
Re: Ako prestať fajčiť?

Ja som bol tak isto tujý fajčiar. Bol som na akupunktúre a od júna 2007 nefajčím. a zatiaľ som nemal ani chuť na cigaretu. akupunktúru odporúčam ale iba u niekoho kto to vie robiť

Tak ja neviem, to mám len ja taký divný pocit :eek:
Bastian
15.02.08,11:03
Len doplním, že naozaj sa dá aj v systéme MLM zarobiť. Aj tí čo s tým iba teraz začínajú, majú šancu. Len musia mať hrošiu kožu a musia ísť na krehký ľad, čo sa týka dokafrania si vzťahov. Každý kto začína v MLM, začne ponúkať tovar svojim známym. Ak na to nepôjdu s citom, tak riskujú veľa.

Vo väčšine MLM systémoch je to urobené tak, že keď ten čo je "hore" nie je aktívny, tak ani nedostáva medziprovízie... Čiže je to dosť spravodlivé. A je to tak nastavené, aby každý makal - predával a verboval... Čiže ak niekto sníva o tom, že nakopne niečo a potom bude na Kanárskych ostrovoch len sledovať ako mu pribúdajú peniaze, tak sa míli.

Ďalšia veľmi dôležitá vec je, aký produkt sa predáva. Ak je to hovadina a len omáčka okolo toho je zaujímavá, tak sa do toho ani neoplatí púšťať. Čím neskôr si to človek uvedomí, tým to je horšie.
willma
15.02.08,11:05
Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. ******************* (http://*******************)


Ano je pravda,že niekto z toho žije mám v rodine človeka ,ktorý sa venuje tradičnej medicíne už 2 roky. Začínal s produktami len u členov svojej rodiny a keď sa presvedčil,že výsledky sú fantastické tak sa distribúcii venuje a môžem potvrdiť,že sa dá finančne prosperovať a veľmi dobre. Do dvoch rokov si kúpil novú škodu oktávia to len aby bola predstava o tom ako sa dá byť finančne nezávislý. a v tomto prípade i tiež nie som celkom istá
STRELEC
15.02.08,11:12
Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. www.xxxx.ssssl.sk (http://*******************)

Keby som bol moderátor, tak príspevok vymažem ako spam.
aaandrejj
15.02.08,11:16
Porada: Domácnosť 31-01-08, 11:08 AM
Príspevkov: 688 Výroky detí
Videní: 61,083 Napísal aaandrejj
Re: Výroky detí

Moja sedem ročná dcéra po návrate zo školy- Mami ja som taká zničená, ja už chcem ísť do dôchodku


Porada: Zdravie 29-01-08, 12:49 PM
Príspevkov: 1,394 Ako prestať fajčiť?
Videní: 40,067 Napísal aaandrejj
Re: Ako prestať fajčiť?

Ja som bol tak isto tujý fajčiar. Bol som na akupunktúre a od júna 2007 nefajčím. a zatiaľ som nemal ani chuť na cigaretu. akupunktúru odporúčam ale iba u niekoho kto to vie robiť

Tak ja neviem, to mám len ja taký divný pocit :eek:
k tvojmu divnému pocitu. dcéra to vravela manželke
aaandrejj
15.02.08,11:19
ďakujem za odpoveď evicka5 a bastian
Bastian
15.02.08,11:20
aaaandrej už to nemáš komu ponúkať?
Tu asi dlho nepobudneš. Musíš ísť na iné miesto...

http://www.porada.sk/search.php?searchid=4951007
Bastian
15.02.08,11:29
ďakujem za odpoveď evicka5 a bastian
Mám taký pocit, že tebe ani neišlo o odpoveď... Mám rád čistú hru a to čo tu ty robíš sa mi veľmi nepáči. Akože si tu nahodil rôzne otázky, ale pritom ti išlo o reklamu. Však napíš Richardovi, že tu chceš mať reklamu a dohodni sa s ním na cene.
willma
15.02.08,11:36
k tvojmu divnému pocitu. dcéra to vravela manželke
v tomto prípade teda beriem späť, ale inak súhlasím v plnej miere s príspevkami bastiena a strelca, požiadaj Richarda o uverejnenie reklamy, lebo každý tvoj príspevok propaguje jednu a tú istú web stránku
Richard
15.02.08,11:46
Dá sa podľa Vás zarobiť na predaji produktov. napr. ******************* (http://*******************)

Prečo sa pýtate? Však vo vašich príspevkoch to všade odporúčate.

NESPAMUJTE TU!!!!!


P.S. Ďakujem za nahlásenie spamera
evicka5
18.02.08,05:35
Po otvorení Vašej stránky dnes ráno som rada,že sedím lebo by som padla na zadok.To že som reagovala na produkty,ktoré mám odskúšané a pomáhajú mne a mojej rodine budem spajaná s propagáciou tak to teda nie odpovedala som len na otázky ktoré som na Vašej stránke našla a to v úmysle ako dobrá odskúšaná rada. Ďakujem za spoluprácu.