Mimi21
14.02.08,18:22
Chcem sa spytat, ci si mozem sukromne CVČ zalozit aj ako FO... myslim, ze vacsinou ide o obcianske zdruzenie.
Musim mat nejake specialne povolenie na taketo nieco?
drado
14.02.08,17:29
Dá sa to. Musíte mať však ŽL. My sme sa o to pokúšali toho roku no po zmene financovanie sme sa toho vzdali. Ďalej potrebujete odbornú spôsobilosť podľa katalógu.
editasara
18.04.08,09:19
To by zaujímalo aj mňa. Má s tým niekto skúsenosť? Z čoho sa tam dá vyžiť? Baví ma práca s deťmi, no nejaký príjem by som potrebovala.
drado
28.04.08,18:53
No vyžiť sa dá a celkom slušne. Avšak zlatá baňa to nie je. Zriadenie je hora papierovania, no nič čo by sa nedalo zvládnuť. My sme si založili minulý rok Cvč a Zuš a dá sa to. Najtažšie je získať vyjadrenie samosprávy a potom to už ide.
editasara
05.05.08,12:06
Prosím Vás, nemohl by ste napísať niečo bližšie? Máte svoju internetovú stránku, ktorú by sme mohli pozrieť? Ďakujem:)
Štvorlístok
18.04.10,19:06
Zdravím....aj mňa zaujala táto téma.......a čo všetko je potrebné k otvoreniu centra ??...povolenie od mesta...a ako postupovať ďalej, kde by som to mohla nájsť ??....ďakujem za odpoveď...........
flaniko
25.05.10,12:31
MOHLI BY STE NÁM NAPÍSAť, aké konkrétne kroky musíme urobiť:kam a čím a na koho sa musíme obrátiť?
drado
16.09.10,21:42
Mrzí ma, že som túto stránku zanedbal časovo. až teraz som sa tu "kukol" čo nové. Na otázku aká je naša web stránka: w.ozrosnicka.sk čo sa týka ostatných otázok, je to už skôr na inú formu komuniáciu ako na verejný chat.:):)