betyna8
15.02.08,09:36
Ahojte, nevie mi niekto poradit,kde kupit dekoracny gel do vaz, resp. prasok,ktory sa po zmiesani s vodou zmeni na gel? Obehla som uz kopec kvetinarstiev,ale nikde to nemaju,ponukaju iba piesok,kamienky.....Volakedy to mali u nas v Baumaxe ale to je uz davnejsie, vtedy sa mi to zdalo zbytocne kupovat a dnes ,ked by som to chcela, neviem zohnat.Vopred dakujem za rady.
beba13
15.02.08,10:06
A k čomu je to dobré ešte som o tom nepočula.
betyna8
18.02.08,06:15
No pouziva sa to na aranzma kvetov do vaz ako taka fixacia.Ja som to konkretne chcela na "ukotvenie" bambusa stastia. Ma to gelovitu konzistenciu. Ked pojdes okolo nejakeho vykladu kvetinarstva, mozno to uvidís.Mavaju v tom nastokane aj kytice.Drzi to vlahu a kedze predavaju aj farebne,je to pekna dekoracia do sklenenej vazy.
lorelei
18.02.08,06:28
Toto by zaujimalo aj mna. Nemate niekto fotku, ako to vyzera? A kde to teda dostat kupit? Dakujem.
szaboe
18.02.08,17:03
dostať to u nás v kveinárstve ale to je od vás dosť ďaleko stojí to tuším 108 korún.obchod je v sládkovičove, trnavský kraj
betyna8
19.02.08,07:03
Dik za tip,ak budem mat cestu okolo:)....U nas v kvetinarstvach v tom sice maju tie aranzmany urobene-jeden som odfotila vcera cestou z prace,ale nepredavaju to ako dekoracny material.Ja som svoje bambusiky zatial dala do farebneho strku a dozdobila sisalom.
účtovník 007
19.02.08,07:21
A nie je to náhodou gel do gelových sviečok? Lebo taky gel som videla práve v obchodoch s gelovými sviečkami. Vraj si s tým zalievajú mušličky, kamienky.... Možno treba hľadať v obchode s takýmto sortimentom. Inak je to pekné, ale ako gel môže držať vodu?
betyna8
19.02.08,07:56
Nie je to ten gel na sviecky, taky som mala, v tom by kvet asi neprezil.Je to specialny dekoracny gel, resp.prasok,ktory sa zmiesa s vodou a nieje taky tuhy ako ten svieckovy, takze tam aj nejaka voda ostava na vlahu.
beba13
19.02.08,12:08
Vyzera to super musím popozerať či to niekde nemaju.
szaboe
20.02.08,19:56
je to ten gel. majú ho u nás v čírej, čiernej, modrej, zlatej a tuším v bordovej farbe. A máš tie bambusy aj vo vode?
szaboe
20.02.08,19:59
aha už som si to zväčšila a vidím, že je to vo vode. ten gel je pekný a vidrží dlho. ak vidíš že už začína by moc krištálikov stačí
doliať troška vody a opať vydrží nejaký čas. ked je už moc starý
gel tak zmiznú úplne kryštáliky. Ale mne to vydržalo pol roka približne možno aj viac.
betyna8
21.02.08,06:12
No u nas som sa za nim nalietala bez uspechu,tak to mam v tom strku,ale tiez to nieje najhorsie. Bambusiky som troska skratila,lebo boli moc vysoke,tak dufam,ze sa im v tom "prostredi" podari pustit korienky.
szaboe
21.02.08,20:05
ak by si chcela môžem ti ten gel poslať na dobierku.
betyna8
22.02.08,06:05
Ano,to by si bola moc zlata,:D do ss Ti posielam adresku.
szaboe
02.03.08,19:30
v piatok som ti poslala na dobierku ten gel. Dúfam, že ho dostaneš v poriadku.
betyna8
03.03.08,06:16
Moc sa tesim a dakujem za ochotu.Dam Ti vediet hned ako mi pride.
betyna8
03.03.08,09:37
Tak mi práve poštárka priniesla tu dobierku. Už sa vytešujem a budem ešte viac,keď sa dostanem domkou a budem môcť tvoriť nové aranžmá. Neviem,či si si všimla,ale tie krištaliky su dokonca v tme svietiace.:D
Maňuša
03.03.08,09:57
ak by si chcela môžem ti ten gel poslať na dobierku.
Až by to nebol taký problém, bola by som rada keby si aj mne poslala. Posielam SS. Ďakujem.
szaboe
03.03.08,19:50
a akú farbu. čiernu, zlatu, striebornú, bordovú, číru alebo modrú?
betyna8
04.03.08,10:56
Vcera som robila si zarobila tie krystaliky. Z modrych sa mi stali takmer cire,ale neva, je to pekne aj tak.
Maňuša
04.03.08,15:51
a akú farbu. čiernu, zlatu, striebornú, bordovú, číru alebo modrú?
Až môžem poprosiť tak zlatú. Ďakujem.
betyna8
06.03.08,06:35
Ja som povodne pouzila na skusku len pol sacika,podla navodu som ho doliala vodou a potom zvysnu precedila,tak ako odporucaju..No a farebna vodicka mi odtiekla, gel ostal slabulinko modry, takmer ciri. Vcera mi to nedalo, rozrobila som si druhu polovicu,ale dala som menej vody ako kazu/na pol sacika 0,5l/ a ostalo to paradne.Prikladam foto konecnej podoby.

Szaboe zajtra mam ist do Trnavy na sluzobku, ak si to kupovala tam,napis mi prosim, kde najdem to kvetinarstvo.Urobila by som si zasobu.Dakujem
szaboe
09.03.08,11:48
ahoj. prepáč teraz som sa dostala len k pc. je to v Sládkovičove na Fučíkovej ulici oproti pomníku. Kvetinárstvo Nagyová Agáta
szaboe
09.03.08,11:52
pozerala som akurát dnes aj nemeckú internetovú adresu a tam majú aj tie čo svieta v noci. sú to len niektoré druhy.
szaboe
09.03.08,11:57
pekne si si to naaranžovala. je to pekné. to som ti aj zabudla povedať predtým, že to neceď. neviem prečo to tam píšu keď to nie je vôbec dobré precediť lebo to zostane číre.
betyna8
10.03.08,06:53
Ahoj szaboe, to nevadi, mozno sa tam este niekedy dostanem,zatial mi postacuje ten od teba. Aj na nom bolo napisane,ze je sviatiaci vo tme,ale svietil akurat tak,ked nebol este zaroneby na krystaliky.Teraz nic.Skusala som ho nasvietit aj lampou,ale nefunguje to. Hlavna vec,ze plni svoj hlavny ucel ,vynikne a potesi zrak cez den.
szaboe
10.03.08,18:58
to som rada že si spokojná. tak sa zatiaľ maj. príjemný deň
annina
11.03.08,06:05
aj ja ho mám v obchode asi 8 farbách a stojí 69,-Skalebo sa dá kúpiť v skladoch pre kvetinárstvo u nás najblyžšie žilina Flora,ale musíš kúpiť celé balenie
betyna8
11.03.08,06:16
Ahoj annina a kde mas prosim ta ten obchod?Ja som zo Ziliny, vo Flore som bola niekolko krat a veru nemali.Asi som nemala stastie.
szaboe
11.03.08,09:10
a koľko je v jednom balení? lebo je to lepšia cena ako u nás. teraz naposledy ho k nám doviezli za 133 korún.
betyna8
11.03.08,09:17
Asi zalezi aj na gramazi, aj na tej nemeckej stranke boli vacsie aj mensie balenia. Teraz je to hit, v kvetinarstvach predavaju v tom nadekorovane kvetinky, tak asi pracuju aj s cenou :-}
Štefka 64
12.03.08,16:29
Pripájam sa aj ja do klubu, zatiaľ len čítam a čumím. :eek: Vôbec som nevedela, že také niečo dostať kúpiť. Taká malá otázka, čo všetko sa dá aranžovať do gélu? :confused::confused::---
betyna8
13.03.08,06:08
No mozes aranzovat suche aj zive rezane i crepnikove kvety, zasiat si bylinky, urobit svietnik....Fantazii sa medze nekladu.
mirpo
13.03.08,06:59
Dá sa ten gél zohnať aj niekde v okolí Malaciek, prípadne v BA? U nás (v MA)som ho nikde nevidela. :mee:
betyna8
13.03.08,07:51
Ak mi annina odpise, kde ma ten obchodik,alebo to zazriem inde,mohla by som Ti kupit a potesit ta,tak ako mna szaboe. V druhej polovici aprila ideme na vikend ku kamoske do Malaciek,tak by som ti priniesla.Zatial neslubujem na 100%.
mirpo
13.03.08,10:23
Ak mi annina odpise, kde ma ten obchodik,alebo to zazriem inde,mohla by som Ti kupit a potesit ta,tak ako mna szaboe. V druhej polovici aprila ideme na vikend ku kamoske do Malaciek,tak by som ti priniesla.Zatial neslubujem na 100%.
To by bolo super, veeeeľmi by ma to potešilo :)
willma
13.03.08,11:01
Kočky, keďže sa tu nesmie robiť reklama, tak pozrite na stránky firmy, ktorá organizuje Flóru, je dosť možné, že to budú mať