Tamina6
15.02.08,15:53
Pocula som vselijake famy o cakacej dobe na uver zo stavebnej sporitelne, preto by som sa chcela opytat na vase skusenosti, ako dlho ste cakali na uver z PSS ?
Zoltán Kovács
15.02.08,14:54
Týždeň.
mimaemma
15.02.08,15:25
Ja mám bohužiaľ s PSS veĺmi zlé skúsenosti a už od nich v budúcnosti nič nechcem. Ja som brala medziúver, prvých 80 % hodnoty som dostala veľmi rýchlo. Problém bol so zostávajúcimi 20 %. Dala som všetky potrebené dokumenty a napriek tomu som na tie prachy čakala asi mesiac!!! ak nie viac..bol to fakt des, potrebovala som doplatiť peniaze predávajúcemu a oni tam mali totálny bordel - bohužiaľ iné slovo ma nenapadá, bolo to v decembri, kedˇsom tam volala nevedeli mi zohnať nikoho, kto by mi vedel povedať kde sú moje peniaze..potom som im volala po 24.12. a úradné hodiny v BA mali len do 11 H takže tam zas nebolo ani nohy. Nakoniec som im napísala veľmi štipľavý dopis, po ktorom sa mi konečne niekto aspoň ospravedlnil, že mali problémy, lebo moju zložku spravovali im ženy, ktoré odišli na materskú a potom sa im niečo "zapatrošilo" takže som svoje peniaze dostala až koncom januára. Mala som fakt problém zohnať tie prachy narýchlo cez známych a rodinu.
Proste FUJ a nikdy viac!!!
Eviku37
16.02.08,12:04
Ja som cakala na uver a moje nasetrene peniaze zo stavebnej sporitelne asi mesiac a pol. Oni tam maju uzavierku niekedy koncom mesiaca asi 26teho alebo tak nejak. Tak ak som to dobre pochopila od tej pani zo stavebnej, tak pokial das ziadost o uver hoci aj napr. 4teho tak ako ja, tak cakas do uzavierky aby to schvalili a potom od uzavierky nejake dva tri tyzdne vraj maximum. Ja som dala papiere zaciatkom mesiaca tak vraj preto som cakala tak dlho. Najlepsie bude ked sa pojdes do PSS opytat osobne.