MaFa
15.02.08,22:47
Ahojte poraďáci.....ja sa obraciam na Vás s velikanskou prosbou. Mám invalidné dieťa - síce veku dospelého ale zrastu malého. Zháňam pre neho kočík, nakoľko nosenie na rukách je už pre mňa neúnosné. Kto by mi vedel pomôcť v tejto veci? Veľmi ďakujem vopred - verím, že sa tu najde niekto, kto mi poradí
damati
16.02.08,15:37
Obráť sa na svoju zdravotnú poisťovňu. Oni sú povinní ťa bližšie informovať o možnostiach v tvojom konkrétnom prípade aj keď od ochoty sa vôbec nezbláznia. Ja som si vybavila aj zapožičanie invalidného kočíka počas operácie syna, keď nechodil. No určite ho nenos na rukách, máš na kočík alebo prípadne vozík nárok, tak za tým začni šľapať a nedaj sa odbiť!!!
damati
16.02.08,15:40
Už som ti poslala odpoveď, ale na stránke sa neobjavila, no neviem.
damati
16.02.08,15:46
No nič napíšem to druhý raz. Obráť sa na svoju zdravotnú poisťovňu. Oni sú povinní ťa informovať o možnostiach poskytnutia tejto pomôcky v tvojom konkrétnom prípade. Určite ho nenos na rukách, máš na kočík alebo vozík nárok ale musíš za tým šľapať, lebo ochotou v poisťovni neoplývajú. Ja som si zo Vš. zdravotnej vybavila aj zapožičanie invalid. kočíka pre syna počas operácií, keď nechodil a do detského kočíka bol už veľký. Drž sa!