nosina
16.02.08,08:20
Čauko poradaci,ja viem že to bude od veci,ale smajlíkov stále neviem dostať medzi slová,už ste mi poradili že mám ísť na rošírené možnosti a namiesto písmena s myšou na smaj.,ale on mi stále skáče pri názov,čo je niečo zablokované?dúfam,že mi neodpíšete že ja /sem som chcela dať zeleného smejúceho smejka 3x/
Manual
16.02.08,07:25
Čauko poradaci,ja viem že to bude od veci,ale smajlíkov stále neviem dostať medzi slová,už ste mi poradili že mám ísť na rošírené možnosti a namiesto písmena s myšou na smaj.,ale on mi stále skáče pri názov,čo je niečo zablokované?dúfam,že mi neodpíšete že ja /sem som chcela dať zeleného smejúceho smejka 3x/
Ak píšeš nový príspevok, tak musíš ísť na rozšírené možnosti, tam po pravej strane máš smajlíkov :D a klikni naň a dáš tam smajlíka. Smajlík bude v tomto momente v podobe znakov. Až príspevok odošleš, tam ho uvidíš farebne...:D;):rolleyes::cool:
Tanče
16.02.08,08:18
Ak píšeš nový príspevok, tak musíš ísť na rozšírené možnosti, tam po pravej strane máš smajlíkov :D a klikni naň a dáš tam smajlíka. Smajlík bude v tomto momente v podobe znakov. Až príspevok odošleš, tam ho uvidíš farebne...:D;):rolleyes::cool:

alebo klikneš na bieleho usmievavého smajlíka v hornom riadku nad oknom, do ktorého píses text, a tam sa ti všetci rozbalia.
Smajlíci zo spodnej časti sa pridávajú do názvov tém
nosina
16.02.08,10:23
Manual a Tanče,ste zlatý,ale mojí smajlíci sú dole pod správou,nie su ani na pravej strane ani v hornom riadku,
padro
16.02.08,10:35
aky internetovy prehliadac pouzivas:confused::eek:
Manual
16.02.08,18:17
V Mozile a Exporeri sú smajlíci tak ako sme písali.
Takto to vyzerá:
nosina
18.02.08,21:54
Vďaka Manual. Uz aspoň vidím, v čom je môj problém.
Ako vidíš, žiadni smajlíci vpravo. Ale už začínam tušiť, kde je pes zakopaný...
nosina
18.02.08,22:04
Takze problem bol v nastavení môjho konta na Porade. :mad:
Pre ostatných, ktorí by mali podobný problém, uvádzam postup:
Nastavena-Upraviť možnosti-Rozličné možnosti-Rozhranie editora textu príspevkov = "Základný editor, jednoduché textové pole" zmeniť na "Plne formátujúci editor - WISIWIG". :):---