Elena33
16.02.08,19:17
Dobry den,
chcela by som sa informovat, ci je mozne odvolat sa voci oznameniu z mestskeho uradu (oddelenia majetku), podla ktoreho si mozem odkupit maly pozemok pred domom, ktory ma deli od prijazdovej cesty. Nedavno som totiz podala ziadost na jeho odkupenie, kedze by som chcela tento pozemok konecne vysporiadat (nemame priamy vstup na prijazdovu cestu). Avsak na jeho odkupenie mi stanovili prilis vysoku sumu:1500 sk/m2 v Nitre (ohodnotili ho ako stavebny pozemok). Ide o pozemok o rozmere 180 m2,cize nepredpokladam,ze by sa na jeho rozlohe aj nieco postavilo. Dalsi problem nastal, ked mi oznamili, ze na tomto pozemku chcu postavit trafostanicu (nedala som na to suhlas). Cize odkupit si mozem len 155 m2. Je mozne odvolat sa proti tejto ponuke a ziadat odkupenie celeho tohto pozemku za nizsiu sumu? Dakujem za odbornu pomoc
bonita
26.02.08,19:47
Na vasom mieste by som pozemok odkupila za akukolvek cenu. Lebo pozemok bez pristupovej cesty je tzv. Uzamknuty. Neda sa nikdy predat, neda sa na nom stavat, nedostanete nan nikdy uver, ak by ste nim chceli rucit alebo RDomom na nom stojacim. Mna deli od pristupovej cesty cca 10 m siroky pas patriaci zelezniciam - stalo ma 2 mesiace nervov kym som obehala zeleznice, od Ba, do Novych zamkov , cez Galantu, Trnavu, az po DS, aby som dostala povolenie na prechod cez ich - zeleznicny pozemok na uver na rekonstrukciu domu. Nikto nikde nebol kompetentny . Budte rada, ze vas patri iba obci a nuka vam ho na predaj.