netsky
17.02.08,09:26
Milí poradaci,

chcela by som sa Vas opytat, ci nemate skusenost s tymto problemom v SW Pohoda : pri vstupe do uc. dennika mi vyhadzuje chybovu hlasku - uct.dennik obsahuje ucty, ktore nie su v uct. osnove - a odkazuje ma na kontrol. zostavu Kontrola uctov - ucty ktore nie su v uct. osnove - po spusteni tejto zostavy ale soft nenajde ziadny obrat na ucte ktory by nebol v uct. osnove - skontrolovala som aj zostavy so zauct. bEz, neviem,atd...no vsetko...a tym padom mi ani nesedi suvaha - taktiez vykazuje, ze sa nerovnaju A a P . Neviem si s tym poradit dobre dlho, dokonca som hovorila s pani z hot line -u Pohody a ta mi tiez neporadila.....prosim, dajte tip, co este by som mala skontrolovat, neviem ukoncit rok, dakujem pekne
otp
25.02.08,18:59
Milí poradaci,

chcela by som sa Vas opytat, ci nemate skusenost s tymto problemom v SW Pohoda : pri vstupe do uc. dennika mi vyhadzuje chybovu hlasku - uct.dennik obsahuje ucty, ktore nie su v uct. osnove - a odkazuje ma na kontrol. zostavu Kontrola uctov - ucty ktore nie su v uct. osnove - po spusteni tejto zostavy ale soft nenajde ziadny obrat na ucte ktory by nebol v uct. osnove - skontrolovala som aj zostavy so zauct. bEz, neviem,atd...no vsetko...a tym padom mi ani nesedi suvaha - taktiez vykazuje, ze sa nerovnaju A a P . Neviem si s tym poradit dobre dlho, dokonca som hovorila s pani z hot line -u Pohody a ta mi tiez neporadila.....prosim, dajte tip, co este by som mala skontrolovat, neviem ukoncit rok, dakujem pekne
Skús v účtovej osnove- kontrola riadkov výkazu...niečo podobné mi vypisovalo a nesedela mi súvaha a výkaz zas a chyba bola tu..
Paris
26.02.08,17:10
Vyskusaj si v uctovnom denniku kliknut na nazov stlpca MD a zvol si zalozku "Nic" a to iste aj na stlpec D. Program Ti vyfiltruje zaznamy, ktore v danom stlpci nemaju nadefinovany ziadny zaznam. Mozno Ti vyfiltruje cely prazdny riadok, ktory je potrebne vymazat. Aj mne sa to stalo a na hotline mi poradili toto a pomohlo : )).
great.zv
01.03.08,14:16
už sa s tým istým problémom trápim 2 hodiny. skontrolovala som účtovnú osnovu s riadkami s výkazom, celé účto a stále mi dáva chybové hlásenie o nerovnosti súčtu A a P. neviete niečo poradiť?
Vďaka
Kája.
01.03.08,16:20
Skús si skontrolovať v účtovnom denníku, tlačové zostavy, kontrolné zostavy zaúčtovanie dokladov, bez, neviem.....
great.zv
01.03.08,16:46
to som skontrolovala. výsledok - usmiate slniečko, prázdne zostavy, akurát zostava mimoúčtovné záznamy-predkontácia "bez" tam sú Dfa a Ofa z minulých období a počiatočné stavy 211, a 22.... :(
Kája.
01.03.08,19:32
Preúčtovala si hospodársky výsledok z minulého roka?
great.zv
01.03.08,20:44
áno, ten bol zaokrúhlene 2 tis., v súvahe mám rozdiel cca 34 tis. a neviem na to prísť kde! nerobím s Pohodou prvý rok - ale toto sa mi ešte nestalo... no idem sa na to vyspať
EMBYS
01.03.08,21:35
Mala som ten istý problém. V starých výkazoch boli iné čísla riadkov a tie boli zadefinované na účtoch v účtovej osnove. Nový výkaz ziskov a strát som si vyplnila ručne a podľa toho som opravila čísla riadkov na účtoch v účtovej osnove. Potom mi obidva výkazy sedeli.
cloe
01.03.08,21:57
Neviem, či mám ten istý problém ako vy, ale tiež mi hlási pri Súvahe v plnom rozsahu, že nesedí súčet aktív a pasív /u dvoch firiem!/, ale keď sa na to pozriem, tak mne ten súčet sedí! Tak neviem v čom je problém.