kabocny
17.02.08,10:43
Dobry den. Pred par dnami som si zalozil zivnost, uz aj mam zivnostensky list. Zo zdravotnej poistovne, kde ma prihlasil zivnostensky urad, mi prislo tlacivo "Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie". Je to presne toto tlacivo, ktore prikladam. Chcel by som Vas poprosit o pomoc pri vyplnovani, lebo vobec netusim, co tam mam doplnit. Neviem ani ake informacie k tomu treba, no ale zhruba napisem. Som zamestnany a zaroven aj SZCO, plat v zamestnani mam minimalny. No a toto poistne za zivnost chcem platit co najmensie samozrejme, ale vsetko v ramci zakona nech je spravne. Dakujem za pomoc.
33andrea
18.02.08,20:15
Ahoj, neporadim Ti z vyplnanim :(, lebo nam to robi uctovnicka.
Najlepsie bude, ak si aj Ty niekoho sikovneho rychlo zozenies. Usetris peniazky :) , kazdy nech robi co vie :) . /to usetris peniazky som myslela, ze ani nevies ako mozes nieco pozabudnut poslat, alebo chybne vyplnit...a uz to tu mas..:( , urady rady davaju pokuty :( ./ Tak radsej niekto na koho sa v tomto budes moct spolahnut.
kabocny
19.02.08,07:30
Dakujem. Este som nemal ani cas niekoho najst. Ale mas pravdu. Radsej nech to ma na starosti niekto iny. Pekny den
tacasina
19.02.08,07:41
Dobry den. Pred par dnami som si zalozil zivnost, uz aj mam zivnostensky list. Zo zdravotnej poistovne, kde ma prihlasil zivnostensky urad, mi prislo tlacivo "Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie". Je to presne toto tlacivo, ktore prikladam. Chcel by som Vas poprosit o pomoc pri vyplnovani, lebo vobec netusim, co tam mam doplnit. Neviem ani ake informacie k tomu treba, no ale zhruba napisem. Som zamestnany a zaroven aj SZCO, plat v zamestnani mam minimalny. No a toto poistne za zivnost chcem platit co najmensie samozrejme, ale vsetko v ramci zakona nech je spravne. Dakujem za pomoc.

Malo by to vyzerať asi takto
kabocny
19.02.08,09:19
dakujem. tak som tam bol a som zistil ze do 30.6.2009 nie som povinny platit, takze som napisal 0,-Sk. dakujem za pomoc