MirkaT
17.02.08,12:38
Dobrý deň, keď otvorím internet, zobrazí sa mi okno, ktoré medzi iný obsahuje riadok s adresov. Na konci riadku je šípka, po kliknutí na ňu sa mi vyrolujú ďalšie adresy stránok, na ktorých som už v minulosti bola. Problém je, že tento zoznam adries sa mi po 2 dňoch vždy vymaže a zostane prázdny. Poraďte mi, kde si môžem navoliť, aby tam zoznam adries zostával a nevymazal sa.
mandula
17.02.08,11:44
Dobrý deň, keď otvorím internet, zobrazí sa mi okno, ktoré medzi iný obsahuje riadok s adresov. Na konci riadku je šípka, po kliknutí na ňu sa mi vyrolujú ďalšie adresy stránok, na ktorých som už v minulosti bola. Problém je, že tento zoznam adries sa mi po 2 dňoch vždy vymaže a zostane prázdny. Poraďte mi, kde si môžem navoliť, aby tam zoznam adries zostával a nevymazal sa.

Ak máš Internet Explorer:
v lište hore klikni na nástroje - možnosti siete internet - všeobecné - v histórii si navolíš, koľko dní držať stránky v histórii - ok
Keni
17.02.08,23:26
Dobrý deň, keď otvorím internet, zobrazí sa mi okno, ktoré medzi iný obsahuje riadok s adresov. Na konci riadku je šípka, po kliknutí na ňu sa mi vyrolujú ďalšie adresy stránok, na ktorých som už v minulosti bola. Problém je, že tento zoznam adries sa mi po 2 dňoch vždy vymaže a zostane prázdny. Poraďte mi, kde si môžem navoliť, aby tam zoznam adries zostával a nevymazal sa.

Ak FireFox tak v Tools (Nastroje) - Options (Moznosti) - Zalozka Privacy (Sukromne, osobne, neviem presne) je cast History (Historia) a hned prvy riadok Remeber xxxxx X days (Zapamataj xxxx X dni). Zmen hodnotu X na pocet dni, ktory chces aby si prhliadac pamatal

Inac, ja toto nastavanie z bezpecnostnych dovodov doporucujem nastavit na 0
MirkaT
21.02.08,03:52
Ak máš Internet Explorer:
v lište hore klikni na nástroje - možnosti siete internet - všeobecné - v histórii si navolíš, koľko dní držať stránky v histórii - ok
Mám Internet Explorer, podľa pokynov som cez nástroje navolila v histórii 99 dní, ale ani tak som nedospela k požadovanému výsledku. Ja chcem, aby mi adresy zostávali v bielom poli, ktoré sa vyroluje, keď kliknem na šípku na konci bieleho riadka s adresou. Dá sa to nejako nastaviť?
sysula
21.02.08,05:27
Mám Internet Explorer, podľa pokynov som cez nástroje navolila v histórii 99 dní, ale ani tak som nedospela k požadovanému výsledku. Ja chcem, aby mi adresy zostávali v bielom poli, ktoré sa vyroluje, keď kliknem na šípku na konci bieleho riadka s adresou. Dá sa to nejako nastaviť?

Myslim, ze tie adresy tam ostanu len vtedy, ak ich tam napises, alebo skopirujes, nie ak pojdes cez vyhladavac..:rolleyes:
holubička1
23.02.09,11:15
Mám Internet Explorer, podľa pokynov som cez nástroje navolila v histórii 99 dní, ale ani tak som nedospela k požadovanému výsledku. Ja chcem, aby mi adresy zostávali v bielom poli, ktoré sa vyroluje, keď kliknem na šípku na konci bieleho riadka s adresou. Dá sa to nejako nastaviť?
Ja mám ten istý problém, ak vypnem počítač a zapnem ho znovu objaví sa mi len stránka google a hore v mtom rolovacom bielom poli niesú tie stránky, ktoré som pred vypnutím pozerala. Preinštalovával sa pc, ale predtým to bolo v pohode v čom je problém. A ešte mi media player neprehrá súbory avi., čo predtým tiež išlo kde sa to dá nejako nastaviť prosím. Hlavne ten internet zakaždým sa musím prihlasovať heslom do porady. Poradte mi prosíím.:confused:
holubička1
23.02.09,15:10
Ja mám ten istý problém, ak vypnem počítač a zapnem ho znovu objaví sa mi len stránka google a hore v mtom rolovacom bielom poli niesú tie stránky, ktoré som pred vypnutím pozerala. Preinštalovával sa pc, ale predtým to bolo v pohode v čom je problém. A ešte mi media player neprehrá súbory avi., čo predtým tiež išlo kde sa to dá nejako nastaviť prosím. Hlavne ten internet zakaždým sa musím prihlasovať heslom do porady. Poradte mi prosíím.:confused:
Nevie mi nikto poradiť prosíím...
Fero11
23.02.09,16:27
No po preinstalovani PC sa tam samozrejme uz adresy nenachadzaju, to je jasne a co sa tyka porady, tak hadam pri prihlasovani by malo byt take nieco ako, zapamatat heslo (prip. firefox sa na to sam pyta a viac sa netreba prihlasovat)
holubička1
24.02.09,08:41
No po preinstalovani PC sa tam samozrejme uz adresy nenachadzaju, to je jasne a co sa tyka porady, tak hadam pri prihlasovani by malo byt take nieco ako, zapamatat heslo (prip. firefox sa na to sam pyta a viac sa netreba prihlasovat)
No to chápem, ale predtým keď som tam tie adresy dala a aj teraz zakiaľ je pc zapnutý tak hore v tom bielom rolovacom poli sú tie stránky na ktorých som bola, a samozrejme na porade mám zakliknuté zapametať heslo, ale keď sa pc vypne jediná stránka ktorá je v rol poli je google a a ani na porade to heslo nie je zapamätané kde to nastavím prosíím, veď to je na nervy pamätať si stále všetky stránky a heslá, prosím poaďte mii :mee:
holubička1
24.02.09,08:43
[A ešte aj v štarte v okne boli programyktoré som naposledy použila napr word atď a teraz sa tam nezobrazuje nič, kde je pes zakopaný nevie nikto poradiť?
holubička1
24.02.09,11:15
Posúvam....Prosím nevie nikto poradiť.
mpca
24.02.09,11:26
nemas nainstalovany nahodou ccleaner?? alebo nieco podobne co ti to moze mazat??
ivoovi
24.02.09,20:17
Pre holubička1 a MirkaT:

Odporucam vam ,ak nepouzivate take aplikacie ,ktore nutne potrebuju Internet Explorer naistalovat si Firefox,Operu atd..
Preco sa neukladaju hesla? Stranka si pamata navstevu pomocou Cookies, ktore sa ukladaju na hard disc. Pravdepodobne mate obe nejaky tuningovy nastroj(na cistenie registrov) ,ktory cisti docasne subory,cookies atd..
holubička1
25.02.09,12:50
nemas nainstalovany nahodou ccleaner?? alebo nieco podobne co ti to moze mazat??
mpca mám tam ten ccleaner ako by som to mohla upraviť ten opraváe mi povedal, že je dobré hop tam mať ako si to mám teda nastaviť aby mi to včetko nemazalo prosííím...
holubička1
25.02.09,16:56
posúvam prosíím
ivoovi
25.02.09,19:01
posúvam prosíím

Ten CCleaner mas nejak nastaveny ,ze sa ti spusta sam? Alebo vsetko sa zmaze iba ked ho spustis?
Ak pouzivas Internet Explorer tak si ho nastav tak ako je na obrazku a malo by tam ostat vsetko aj po cisteni z CCleanerom.
holubička1
27.02.09,08:51
ivoovi ďakujeeeeeem.
akh
20.03.09,09:02
Mam problem od vcera nemam riadok kde sa pise adresa(inter.explorer)ostal mi tam ten ktorym sa Googli.Ako to dat naspät.Poradte.Dakujem
PotPalo
20.03.09,12:56
Zobraziť - Panely s nástrojmi -> Panel s adresou.
akh
20.03.09,16:48
PotPalo vdaka za radu,ale nepomohlo to.Ono to XP je v nemcine mozno mam niekde inde zle nastavene.Derzis
akh
20.03.09,21:05
Tak PotPalo uz som nad tym zmaturoval.Este raz vdaka za pomoc.Vsetko dobre.
javran
21.03.09,14:18
ja mam tiez na vas otazku. mam obmedzeny internet a ked zapnem ICQ stiahne mi naraz asi 10-20 MB neviem si s tym poradit kamarati tiez nevedia. Manzelka sa za to na mna hneva. Pomozte prosim. Dakujem
Fero11
21.03.09,15:50
No neviem, ci je to az na 20MB, skus pouzit ineho klienta napr. http://qip.ru/ru/pages/download_infium_ru/