Petra29
17.02.08,17:38
Zamestnanec ukončil PP v 2007. V 2008 mu poskytujem formou poukážok /na regen.prac.sily/ - nepeňažné plnenie zo SF. Hodnota poukážok 600,- Sk. Myslím si, že by som to mala zdaniť zrážkou. Keďže však ide o nep.plnenie, zrážku nemám z čoho "strhnúť". § 35 rieši tieto prípady pri preddavkoch /zdania sa pri najbližšej mzde,resp.RZD/, ale čo pri zrážkach?
Denda
17.02.08,20:19
Zamestnanec ukončil PP v 2007. V 2008 mu poskytujem formou poukážok /na regen.prac.sily/ - nepeňažné plnenie zo SF. Hodnota poukážok 600,- Sk. Myslím si, že by som to mala zdaniť zrážkou. Keďže však ide o nep.plnenie, zrážku nemám z čoho "strhnúť". § 35 rieši tieto prípady pri preddavkoch /zdania sa pri najbližšej mzde,resp.RZD/, ale čo pri zrážkach?
Trošku zvláštny prípad na poskytnutie poukážky na regeneráciu pracovnej sily po skončení pracovného pomeru (poukazujem na daňovú uznateľnosť výdavku). V prípade, že nastal tento skutok pozor na §43 ods.12 Zákona o dani z príjmov, ktorý znie:
(12) Ak platiteľ dane nevykoná zrážku dane alebo zrazenú daň včas neodvedie, bude sa od neho vymáhať rovnako ako ním nezaplatená daň. Podobne sa postupuje, ak platiteľ dane122) nezrazí daň v správnej výške.
Petra29
17.02.08,20:33
Plnenia zo SF poskytuje zamestnávateľ pozadu,ide o malú firmu,tvorba SF z povinných prídelov je nízka,preto napr.ak zacal tvorit SF v r.2000,az v r.2001 mal dostatok pen.prostriedkov na pouzitie.
Dan.uznatelnost vydavku je v tomto priade pri tvorbe SF,pri kupe poukazok uctujem 472/321. Hlavne mi ide o to, z coho zrazit dan.