Marcela16
17.02.08,18:50
Potrebovala by som poradiť ako mám správne zaúčtovať doklad z registračky - nákup nejakého materiálu, ktorý bol platený platobnou kartou. Trochu mám v tom chaos, pretože doklad je v pokladni, tak neviem ako to vlastne má správne byť. Mohli by ste mi napísať predkontáciu, ktorá bude v pokladni a potom aj na účte? Ďakujem.
Zoltán Kovács
17.02.08,17:53
Potrebovala by som poradiť ako mám správne zaúčtovať doklad z registračky - nákup nejakého materiálu, ktorý bol platený platobnou kartou. Trochu mám v tom chaos, pretože doklad je v pokladni, tak neviem ako to vlastne má správne byť. Mohli by ste mi napísať predkontáciu, ktorá bude v pokladni a potom aj na účte? Ďakujem.
Doklad o nákupe 501,343/261
Vypis z banky 261/221

Doklad v pokladni nemôže byť, nakoľko k hotovostnej operácii nedošlo.
janaGT
17.02.08,17:56
Potrebovala by som poradiť ako mám správne zaúčtovať doklad z registračky - nákup nejakého materiálu, ktorý bol platený platobnou kartou. Trochu mám v tom chaos, pretože doklad je v pokladni, tak neviem ako to vlastne má správne byť. Mohli by ste mi napísať predkontáciu, ktorá bude v pokladni a potom aj na účte? Ďakujem.

doklad, ktorý platíš platobnou kartou sa prikladá k výpisu z účtu, v pokaldni nemôže figurovať, lebo nejde o hotovostnú platbu,
účtovanie súhlas so smithom