ivetka5
17.02.08,19:43
POtrebovala by som zistit, ako
skontrolujem dieta, na ake stranky chodi,ked mi vymaže historiu?
Da sa to?
Dana K.
17.02.08,19:55
Určite sa to dá, nás takto kontrolovali v práci :cool: Len ti neviem povedať, ako...:(
Keni
17.02.08,23:09
je niekolko sposobov ako to skontrolovat, no ja by som skor volil riesenie komunikacie pred spehovanim, pretoze je to aj trochu sukromna vec

1. HW riesenie - ak pouzivate router, vacsinou sa da vsetko logovat.

2. SW riesenie - na internete je mnozstov spy softveru od keylogger programov az po programy ktore poskytuju kompletne riesenie. Dalej moze byt pouzity aj firewall program, ktory sa dost casto pouziva a daju sa zaznamenavat navstivene stranky. Z volne dostupnych programov som nasiel tieto je napr. zoznam tu (nemozem uvadzat odkazy, nahradte & "."): www&studna&cz/c0802/bezpecnost-a-ochrana-pc/kontrola-pristupu-k-pc/

3. ine riesenia - zalezi od verzii operacneho systemu, daju sa na disku najst tvz. cookies ale aj subory (obrazky, atd.) z jednotlivych stranok.

Dalej zalezi na tom ci sa vymazava len historia, alebo aj cookies a ostatne subory, tie sa daju pozriet nasledovne:
FireFox: Tools (Nastroje) - Options (Moznosti) - zalozka Privacy (Sukromne) - Tlacitko Show Cookies (Ukaz Cookies).
IE 7: priamo sa neda pozriet
Cookies na disku: Vista C:\Users\[user]\AppData\Cookies (link)
ivetka5
18.02.08,05:11
Dakujem,
nejde o to , ze hned teraz pobezim kontrolovat tie stranky, len som chcela mat trochu navrch, aby si nemyslel, ze je najvacsi pocitacový expert. Má takmer 15... a niekedy to treba kontrolovat, necitam mu maily ani nechodim do telefonu, len si myslim, ze doveruj, ale preveruj...
Chobot
18.02.08,07:41
Dakujem,
nejde o to , ze hned teraz pobezim kontrolovat tie stranky, len som chcela mat trochu navrch, aby si nemyslel, ze je najvacsi pocitacový expert. Má takmer 15... a niekedy to treba kontrolovat, necitam mu maily ani nechodim do telefonu, len si myslim, ze doveruj, ale preveruj...

AK vymaže históriu, môže ešte zabudnúť na došasné súbory internetu. Nájdeš ich v záložke Documents and settings/"meno užívateľa"(pod akým menom sa prihlasuje do PC)/Temporary internet files - tam vidíš, z akej stránky bol ten dočasný súbor.
mpca
19.02.08,22:55
celkom zaujimave riesenie sa javi aj CZ program Hlidaci Pes,,, myslim ze sa da stiahnut skusobna verzia,,,