Jajka77
18.02.08,09:23
Ahojte, rada by som vedela ci cislo plomby nieco znamena. Napr. datum jej vzniku. Mam cislo plomy a potrebovala by som vediet kedy bola dana plomba zriadena, neviete poradit?vdaka
leonq
18.02.08,11:08
je to poradove cislo pod ktorym eviduju prijaty dokument, ktory blombu vyvolal, a suhlasi s cislom ktore je uvedene na peciatke, ktory ti na dokument da kataster
mam pocit ze kedy bola zalozena sa da vycitat z LV, ale na to ze aka to je blomba potrebujes original dokument a nevim ci ho poskytuje kataster
Jajka77
18.02.08,11:43
mam cislo V-5914/2007 rok je jasny ale ostatok?
Jajka77
18.02.08,12:30
Pridam suvislosti.
Dal sa do realitky pozemok na predaj, pozemok sa predal ale teraz sme zistili ze spoluvlastnik ktory suhlasil s predajom pravdepodobne pozemok zalozil (je tam teraz tarcha). Chystame sa na kataster zistit ako to je zajtra, ale som netrpezliva, tak sa chcem spytat. Preto som sa pytala aj na tu plombu. Plomba na pozemok ma cislo V-5914/2007 a tarcha V-4762/07. Z toho dedukujem ze tarcha vznikla skor ako plomba a vyzera to zle, cize sa to predalo aj s tarchou.


Pripadne ak mate niekto skusenosti s takymto pripadom alebo ste poculi. Vdaka
misomiso
18.02.08,12:47
"Predal" sa pozemok - v tomto pripade znamena, ze ho aj karaster naozaj previedol na noveho vlastnika - hoci na nom bola plobma?
Jajka77
18.02.08,12:56
peniaze uz boli vyplatene a on dal asi teraz na podatelnu navrh na vklad do katastra alebo ako sa postupuje.tam je dajaka lehota, tak teraz nevieme co sa deje alebo udialo, zatial sa neozval zeby daco