richardg
19.02.08,06:33
Ahojte všetci, vedeli by ste mi poradiť? Ja som z toho už jeleň.
Potrebujem vedieť, že načo som ešte zabudla.Otváram svadobný salón.Potrebujem mať:
ŽL,pečiatku, knihu tržieb,paragón, reklamačný poriadok, inšpekčnú knihu a požiarnu obhliadku priestorov. Ako to je s požiarnou obhliadkou priestorov? Čo k tomu potrebujem?
A je to pravda, že sa už zrušila inšpekčná kniha?
Pokladnicu už mám, podnikať budem doma. Na hygiene som ešte zatiaľ nebola.
A ako to je stým, že si chcem sama čistiť šaty? Budem k tomu niečo zvlášť potrebovať?
Ďakujem pekne za každú radu.
Zita5
19.02.08,05:36
Inšpekčnú knihu už nepotrebujete .Zrušila sa táto povinnosť od 1.10.2007.
dadamat
19.02.08,07:39
je pravda, že inšpekčnú knihu už prevádzka mať nemusí, ale inšpekčné kontroly zrušené nie sú a tie musia niekam napísať záznam o kontrole ....takže nejaká kniha, alebo šanón, kam sa budú záznamy zakladať, byť musí; jedinou výhodou je, že už nemusí byť vopred potvrdená a okolkovaná :rolleyes:
hanelie
19.02.08,07:48
ohľadom prevádzky máš všetko vybavené?
a čo otváracie hodiny ? / prevádzková doba
Dav
19.02.08,07:58
Taktiež aj zber odpadu - vývoz smetí pre firmu, aj keď je doma. Aspoň sa dohodnúť na obecnom (mestskom) úrade, či postačí domáci zber, alebo ešte dačo pripočítajú za firmu.
Tanče
19.02.08,08:04
registráciu na daňovom úrade, zdravotke, príp. sociálke-ak si budeš dobrovoľne platiť soc.odvody.
richardg
20.02.08,10:11
Ďakujem všetkým za rady, takže ohľadom inšpekčnej knihy, môžem mať aj inšpekčnú knihu a potom my do toho budú písať kontroly?