cocker.ba
19.02.08,10:04
Zdravim, kto poradi, co je potrebne na vykonavanie odborneho/revizneho technika plynovych zariadeni? Chcem sa venovat reviziam,spustaniam a opravam kotlov a neskor energetickej certifikacii.Kto v BA poriada odborne kurzy?
mysimis
19.02.08,09:11
Jedná sa o viazanú činnosť a podľa živnostenského zákona je zaradená takto:
64. Kontrola kotlov a vykurovacích sústav, kontrola klimatizačných systémov osvedčenie § 7 ods. 3 zákona č. 17/2007 Z. z. o pravidelnej kontrole kotlov, vykurovacích sústav a klimatizačných systémov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
cocker.ba
19.02.08,09:13
Jedná sa o viazanú činnosť a podľa živnostenského zákona je zaradená takto:
64. Kontrola kotlov a vykurovacích sústav, kontrola klimatizačných systémov osvedčenie § 7 ods. 3 zákona č. 17/2007 Z. z. o pravidelnej kontrole kotlov, vykurovacích sústav a klimatizačných systémov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Dik za promtnu odpoved.Ale ja potrebujem vediet aj to, kto poriada odborne skolenia a skusky, aby som splnil podmienky zivnosti.
mysimis
19.02.08,09:19
Najprv by som Ti doporučila preštudovať uvedený zákon, priznám sa ja som ho nečítala, ale určite v ňom bude napísané kto môže takéto školenia vykonávať. Prikladám Ti aj znenie uvedeného zákona: http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/default.aspx?PredpisID=19857&FileName=07-z017&Rocnik=2007