miriamm
17.03.05,17:32
Prosim o radu.
Mozem urobit Dohodu o vykonani prace, kde bude dohodnuta mzda = 0 resp. bez naroku na mzdu.
Ja viem ze je to mozno blbost, ale potrebujem vo firme zaevidovat Dohodu na jedneho zamestnanca ale tak, ze neberie mzdu ( jedna sa o vec zakonneho zastupcu na zivnost). Zamestnanec s tym suhlasi.
Manual
17.03.05,17:22
Prosim o radu.
Mozem urobit Dohodu o vykonani prace, kde bude dohodnuta mzda = 0 resp. bez naroku na mzdu.
Ja viem ze je to mozno blbost, ale potrebujem vo firme zaevidovat Dohodu na jedneho zamestnanca ale tak, ze neberie mzdu ( jedna sa o vec zakonneho zastupcu na zivnost). Zamestnanec s tym suhlasi.Sprav DOVP na 100 ,- Sk aby to malo aspoň logiku !!! Kto robí dnes zadarmo a kontrolórov len podráždiš.
Pekný večer...
vladan
18.03.05,06:33
Mozem urobit Dohodu o vykonani prace, kde bude dohodnuta mzda = 0 resp. bez naroku na mzdu.
Ja viem ze je to mozno blbost, ale potrebujem vo firme zaevidovat Dohodu na jedneho zamestnanca ale tak, ze neberie mzdu ( jedna sa o vec zakonneho zastupcu na zivnost). Zamestnanec s tym suhlasi.zodpovedný zástupca na živnosť musí byť v pracovnom pomere ku subjektu, čiže dohoda o vykonaní práce by mala byť nahradená pracovnou zmluvou ...
Luba2
18.03.05,08:59
Presne ako píše Vlaďa, daj mu pracovnú zmluvu, na nejaký kratučký úväzok a mzdu mu dať musíš. /Zamestnávateľ je povinný poskytovať zamestnancovi za vykonanú prácu mzdu (§118/1 ZP)/ Iná vec by bola, ak on Tie peniaze nejakou formou vráti späť do firmy.
miriamm
18.03.05,11:25
Lenze problem je v tom, ze ja to potrebujem spravit spatne za urcite obdobie.

Overila som si, ze to moze byt aj DOVP. Mozem na dohodu napisat - Odmena: bez naroku na odmenu (t.j. mzda =0). Zamestnanec s tym suhlasi.
vladan
18.03.05,11:38
Overila som si, ze to moze byt aj DOVP.
oľem, prezraď zdroj tejto informácie
ivan01
18.03.05,12:14
Lenze problem je v tom, ze ja to potrebujem spravit spatne za urcite obdobie.

Overila som si, ze to moze byt aj DOVP. Mozem na dohodu napisat - Odmena: bez naroku na odmenu (t.j. mzda =0). Zamestnanec s tym suhlasi.No, neviem neviem zákonný zástupca na dohodu ?
Ale ak je to možné, ja by som mu napísal radšej nejakú sumu aspoň 100,- Sk. A definoval by som v zmuve dátum výplataty podľa toho ako ti to bude vyhovovať.
miriamm
18.03.05,14:24
Nasla som to vo vyklade zivnost. zakona
Citujem:"....novela zinost. zakona zaviedla aj povinnost podnikatela mat zodpovednaho zastupcu v pracovnopravnom vztahu, t.j musi ist o prac. pomer resp. o dohody o prácach vykonávaných mimo prac. pomeru"
vladan
18.03.05,14:59
Nasla som to vo vyklade zivnost. zakona
Citujem:"....novela zinost. zakona zaviedla aj povinnost podnikatela mat zodpovednaho zastupcu v pracovnopravnom vztahu, t.j musi ist o prac. pomer resp. o dohody o prácach vykonávaných mimo prac. pomeru"
ak je to výklad živnostenského zákona do 31.12.2003, tak áno ... ale od 1.1.2004 boli zrušené dohody o pracovnej činnosti, ktoré boli určené na opakujúcu sa činnosť ... keďže od 1.1.2004 platia iba dohody o vykonaní práce (a o brigádnickej práci študentov), ktoré (podľa Zákonníka práce) môže zamestnávateľ uzatvárať výnimočne, podľa môjho názoru (a vidím tu aj iných spriaznencov), pracovnoprávny vzťah (pre účely ustanovenia zodpovedného zástupcu pre živnosť) nemôže vzniknúť uzatvorením dohody o vykonaní práce (DoBPŠ)
MartaP
18.03.05,15:41
Ako je to v prípade, keď zákonným zástupcom je manžel, môžem s ním uzavrieť dohodu o vykonaní práce?
Evanka
18.03.05,16:26
Prosim o radu.
Mozem urobit Dohodu o vykonani prace, kde bude dohodnuta mzda = 0 resp. bez naroku na mzdu.
Ja viem ze je to mozno blbost, ale potrebujem vo firme zaevidovat Dohodu na jedneho zamestnanca ale tak, ze neberie mzdu ( jedna sa o vec zakonneho zastupcu na zivnost). Zamestnanec s tym suhlasi.Myslim, ze by si to mohla urobit, ale by si to musela ohranicit dobou. Lebo zmluva moze mat vtedy charakter DOoVP, ked nie je cinnost trvala. Daj na to pozor! A teraz to uz radsej osetri pracovnopravnym vztahom.