grušina
19.02.08,11:25
Dobrý deň,
v mesiaci november, december bol u nás zamestnaný človek ev.na úrade práce, potrebuje na úrad doniesť nejaké doklady o tom, že pracoval.
Neviete mi prosím poradiť, aké dokumenty treba, on nevie čo to tam chcú.
Bude stačiť dohoda, alebo ešte aj niečo iné...???

ďakujem vopred za rady..
katkaj
19.02.08,10:29
Dobrý deň,
v mesiaci november, december bol u nás zamestnaný človek ev.na úrade práce, potrebuje na úrad doniesť nejaké doklady o tom, že pracoval.
Neviete mi prosím poradiť, aké dokumenty treba, on nevie čo to tam chcú.
Bude stačiť dohoda, alebo ešte aj niečo iné...???

ďakujem vopred za rady..

určite budú potrebovať potvrdiť príjem na čo majú špeciálne tlačivo. A aj výpoveď budú od neho chcieť.
grušina
19.02.08,11:07
Ďakujem pekne,
takže to tlačivo mu dajú. Výpoveď asi nie, lebo to bolo na dobu určitú. Chcem sa ešte opýtať, koľko môže mať zarobené, aby mu nechali dávku, kt.poberá ?
Dav
19.02.08,11:14
Ďakujem pekne,
takže to tlačivo mu dajú. Výpoveď asi nie, lebo to bolo na dobu určitú. Chcem sa ešte opýtať, koľko môže mať zarobené, aby mu nechali dávku, kt.poberá ?
Ak som nezaspala dobu, tak maximálne 3.200,- Sk,popri poberaní podpory. Pokiaľ poberá dávku v hmotnej núdzi, neviem.
mirpo
19.02.08,11:37
Ak pracoval na DoVP, tak nesmel prekročiť 3200 Sk/mes. a nesmel odpracovať ani viac ako 64 hod./mes. Stačí to napísať do jednej vety + podpis (+ pečiatka).
Ak to bol TPP, tak najlepšie doniesť na úrad zápočet rokov, alebo pracovnú zmluvu a ukončenie PP(tlačivo na DvN dostane na úrade). :)