lubinami
19.02.08,20:55
Ahojte,
Píšem Dipl.prácu a potrebujem mať tabuľky v práci, ostatné robím vo Worde, len tabuľky som si urobila v exceli ale pri tlači mi nevytlačí tabuľku len text z nej ,bez oddelovacích čiar. Ako to docieliť aby som vytlačila tabuľku ?
Poradte, určite budem mať ešte viac otázok, s excelom som začiatočník ale aj v inšom- formátovanie :( ???
Díky
mladymuz
19.02.08,20:02
v každom pripade by som si excel riešil osobitne a označoval jednotlive listy podľa priloh...resp. ich dal na zaver...ak to ide cez word je to potom dosť nemotorne

..skus poslať taku jednu stranu
Rozalka
19.02.08,20:04
Ahojte,
Píšem Dipl.prácu a potrebujem mať tabuľky v práci, ostatné robím vo Worde, len tabuľky som si urobila v exceli ale pri tlači mi nevytlačí tabuľku len text z nej ,bez oddelovacích čiar. Ako to docieliť aby som vytlačila tabuľku ?
Poradte, určite budem mať ešte viac otázok, s excelom som začiatočník ale aj v inšom- formátovanie :( ???
Díky
V exeli si musíš vybrať v menu: Formát - bunky - orámovanie
no a potom si označíš bunky, ktoré chceš mať orámované: samostatne vnútorné linky a samostatne obvod, môžeš si vybrať medzi viacerými typmi - hrúbkami rámovania. Vnútorné čiary sú elegantné, ak si vyberieš ten druhý typ, vonkajšie potom môžeš dať hrubšie.
lubinami
19.02.08,20:22
Posielam na ukážku jednu tabuľku v prílohe.
Ak sa dá , pozrite sa na to.
lubinami
19.02.08,20:32
Ospravedlnujem sa, ešte raz príloha.
chlap
19.02.08,21:03
Ospravedlnujem sa, ešte raz príloha.

AKú máš verziu Excelu ? 2003 alebo 2007 ?
Rozalka
20.02.08,19:11
Ospravedlnujem sa, ešte raz príloha.
Kurzor musí byť v tabuľke, stlačíš v Menu - Tabuľka - vlastnosti tabuľky - orámovanie a podbarbenie - tam už vyberáš typ rámu.