rommy
20.02.08,08:23
Ahoj poraďáci chcem sa spýtať dá sa nejako dokázať že niekto dostáva peniaze na ruku? Jednoducho ak má niekto na páske min.mzdu a všetko ostatné ide bokom dá sa to dokázať?
tacasina
20.02.08,07:33
Ahoj poraďáci chcem sa spýtať dá sa nejako dokázať že niekto dostáva peniaze na ruku? Jednoducho ak má niekto na páske min.mzdu a všetko ostatné ide bokom dá sa to dokázať?

Možno áno a možno ani nie. To záleží do toho, či tú čiastku na ruku dáva pred svedkami.
Inak ťažko. Bolo by to tvrdenie proti tvrdeniu.
rommy
20.02.08,07:38
Hm myslela som si. Ten o kom viem že to dostáva to neprizná lebo mu to tak vyhovuje a zneužíva to aj keď sa mu to časom vypomstí tak teraz z toho ťaží je mi z toho na nič...
Tanče
20.02.08,09:13
Hm myslela som si. Ten o kom viem že to dostáva to neprizná lebo mu to tak vyhovuje a zneužíva to aj keď sa mu to časom vypomstí tak teraz z toho ťaží je mi z toho na nič...

prečo sa trápiš nad budúcimi problémami druhých...?
rommy
20.02.08,09:52
Neviem niekedy sa tak človek pozastaví nad s prepáčením nenažranosťou niektorých ľudí a tiež hlúposťou, ale na každého raz príde, dúfam...
Johanka
20.02.08,10:02
Toto je čo ? Hádanka ? Zdá sa mi, že sa rieši výška dokázateľných príjmov versus výška výživného ...
rommy
20.02.08,10:19
Trefa...