swana
20.02.08,13:07
Už dlhú dobu nakupujem pre svoje dieťa rovnakú značku plienok. Posledné balenie však už po otvorení zvláštne zapáchalo ako keď zhorí plast. Dcéra mala už po použití prvej plienky nepeknú kožnú reakciu, ktorá sa dosť zle hojí.
Mám doma dva balenia takýchto plienok, ktoré mi v obchode odmietli reklamovať. Obrátila som sa na SOI, kde ma odporučili na Úrad verejného zdravotníctva, ktorý ma odporučil na Ministerstvo hospodárstva a stále som sa nedostala k rozumnému záveru.
Nevie mi niekto poradiť ako v tomto prípade postupovať?
Kazu
20.02.08,12:38
Už dlhú dobu nakupujem pre svoje dieťa rovnakú značku plienok. Posledné balenie však už po otvorení zvláštne zapáchalo ako keď zhorí plast. Dcéra mala už po použití prvej plienky nepeknú kožnú reakciu, ktorá sa dosť zle hojí.
Mám doma dva balenia takýchto plienok, ktoré mi v obchode odmietli reklamovať. Obrátila som sa na SOI, kde ma odporučili na Úrad verejného zdravotníctva, ktorý ma odporučil na Ministerstvo hospodárstva a stále som sa nedostala k rozumnému záveru.
Nevie mi niekto poradiť ako v tomto prípade postupovať?

Ihneď by som išla k lekárke, aby bolo zdokumentované poškodenie pokožky. Potom by som napísala výrobcovi a oznámila mu, že výrobok /názov, nejaké číslo šarže, dátum výroby, prípadne iný údaj z balenia, dátum nákupu/ ktorý dlhodobo kupujem, tentokrák nezodpovedá potrebnej kvalite a opísala mu aký problém spôsobili plienky môjmu dieťaťu. Opísala by som mu aké kroky som podnikla na reklamáciu plienok a požiadala by som ho o nápravu. Ešte by som dodala, že v prípade jeho nezáujmu požiadam o pomoc niektorú s našich televízií.
Braňo
20.02.08,12:56
A aká je to značka plienok?
swana
21.02.08,16:06
Ide o značku plienok Happy.