Arminius
20.02.08,16:01
Zdravim vsetkych poradakov a zaroven Vas prosim o radu. Chcel by som si otvorit mensiu internetovu miestnost (vlastne internetovu kaviaren bez napojov a potravin:) a neviem, ci aj na to potrebujem schvalenie hygienika. Zrejme ano, no chcem si byt isty. Precital som tu kopec prispevkov, no nenasiel som tu ziadne linky na stranky hygieny a na vsetky tie nariadenia, ktore musim splnit. Mozete ma nasmerovat?
Tiez ma zaujima, ci na vedenie takehoto druhu zivnosti musim mat nejake spec. vzdelanie (viem, zaciatocnicka otazka).
A posledna vec. Cital som, ze niektore reg. pokladnice coskoro nebudu pripustne. Su to tie, ktore nemaju moznost prevodu na eura alebo ide o nieco ine?
Vopred dakujem....
designer_martin
21.02.08,08:30
Neviem, ako je vedeny priestor, v ktorom to chcete realizovat. Ale pokial doposial nebol vedeny ako internetova kaviaren, tak na to treba v prvom rade stavebne povolenie, a nasledne hromadu dalsich povoleni od mesta a medzi nimi samozrejme aj povolenie od hygieny. V prvom rade by som si teda nasiel bud architekta alebo stavebneho inziniera, ktory Vam s tymto vsetkym pomoze a bez ktoreho sa v pociatocnej faze nepohnete.
Co sa tyka vzdelania, pokial viem, prevadzkovanie internetovej kaviarne je volna zivnost. ...
Pokladnicu bez moznosti prevodu na eura uz podla mna nema zmysel kupovat ....
Arminius
24.02.08,20:10
Dakujem za odpoved a rady. Rozhodol som sa s uskutocnenim mojho planu este nejaky cas pockat... Nechcem veci unahlit.