svrbik juraj
20.02.08,20:29
urcite mi bude niekto vediet poradit.v zahrade si chcem dat kamaratovi navrtat studnu podomacky vyrobenym vrtacom.potrebujem na to stavebne povolenie?suhlas susedov?alebo ohlasenie na obecnom urade?bude sluzit iba na polievanie.diky za rady.
Zoltán Kovács
20.02.08,19:51
urcite mi bude niekto vediet poradit.v zahrade si chcem dat kamaratovi navrtat studnu podomacky vyrobenym vrtacom.potrebujem na to stavebne povolenie?suhlas susedov?alebo ohlasenie na obecnom urade?bude sluzit iba na polievanie.diky za rady.

Ohlásenie na obecnom úrade. Je to drobná stavba.
debby
26.02.08,07:36
Nikto z Vás nepozná dobrého studniara v okolí Košíc, Prešova ,Bardejova ?Firma,ktorú som našla na nete u nás ani nebola,len mi volali ,že na katastri zistili ,že v danej oblasti je problém s vodou ,oni majú techniku do 25 m ,doporučili mi niekoho so silnejšou technikou.Susedia sa dosť čudovali ,lebo naokolo majú všetci vlastné studne a problémy s vodou nemajú .Vyhľadala som inú firmu v okolí BJ ,pán sa prišiel na to pozrieť ešte v lete min.roku ( nám ide o prehĺbenie studne ),pre zaneprázdnenosť odkladal tú prácu z týždňa na týždeň a doteraz nič.