Adkah
21.02.08,12:57
Ahojte Poradaci. Neviete mi poradit nejaku dobru internetovu stranku na vyber chladnicky? Aby sa tam dalo vyhladavat v jednom formulari cena, farba, pocet kompresorov. Dakujem.
Adkah
27.02.08,09:07
Nikto nekupuje nerezovu chladnicku? :)
janaGT
27.02.08,09:14
my sme kupovali nerezovú pred cca 2 rokmi, je to Whirlpool, ale teraz ti neviem presne povedať typ. Je to chladnička s mrazničkou dolu. A som s ňou spokojná. Všetci ma od nerezovej odhovárali, že tam budú vidieť všetky odtlačky prstov. Ale dá sa to ustriehnuť. Dvere pretieram handričkou tak raz do týždňa.
A kupovali sme ju v NAY.
Adkah
27.02.08,15:07
my sme kupovali nerezovú pred cca 2 rokmi, je to Whirlpool, ale teraz ti neviem presne povedať typ. Je to chladnička s mrazničkou dolu. A som s ňou spokojná. Všetci ma od nerezovej odhovárali, že tam budú vidieť všetky odtlačky prstov. Ale dá sa to ustriehnuť. Dvere pretieram handričkou tak raz do týždňa.
A kupovali sme ju v NAY.

Super, dakujem za nazor.
Zoltán Kovács
27.02.08,15:23
My sme kupovali nerezovú chladničku s mrazničkou v Nay. Je to Gorenje. Vybrali sme jednokompresorovú. Cenový rozdiel medzi jedno- a dvojkompresorovým je asi 2 - 2,5 tisíc. Takže nie je to až také strašné. Údržba je tak isto ľahká. Pretrieš handrou (tou švedskou utierkou) a máš to. Trieda AA. Nízka spotreba, nízký hluk. Mraznička má 4 zásuvky, a pri výpadku el.energie je schopná udržať jedlo zamrazené ešte ďalších 24 hodín.
Cena bola okolo 15 - 16 tisíc.
VladoaKatka
27.02.08,15:24
http://www.hej.sk/biela-technika/shop/527/chladnicky/?gclid=COKS_tDi5JECFQ6rQwodC2pceQ

Mám tiež nerezovú, nám tú tzv. americkú už 3 roky - super na 100%. Synovia majú úzke -dole mraznička hore chladnička. Tiež sa nesťažujú nevesty, len nesmieš postaviť oproti oknu, to je ako so zrkadlom - keď je zamračené je krásna, ale keď na neho zasvietí slnko, vyzerá ako keby som roky neumývala a neleštila...:D
zhv
27.02.08,19:12
Ja som kupovala bielu a teraz ma mrzí
Michal B
01.03.08,15:20
Whirlpool chladnicky skladaju v Polsku,odchadzaju tesnenia.
Ben252
01.03.08,21:18
Whirlpool aj Gorenje su v pohode, ešte by som odporúčal Liebheer sú o niečo drahšie ale kvalita super.
pivko
02.03.08,09:46
Mam SAMSUNG a je super , ma system No Frost , tichá !!! , zásobnik na chladenie nápojov s dávkovačom na dverách z vonkajšej strany a je matne nerezová tak že na nej nič nevidno.
kupovaná Datart ,ale Datart a Nay maju v podstate rovnaké ceny.
pivko
02.03.08,09:48
Whirlpool chladnicky skladaju v Polsku,odchadzaju tesnenia.
Neviem čo ma spoločné odchádzanie tesnenia a to že ich skladajú v Polsku.
A mne sa zdá že ich vyrábajú v Poprade-Matejovciach.:D
Zoltán Kovács
02.03.08,09:50
Whirpool vyrabaný v Polsku sa predáva pod značkou Polar.
Adkah
03.03.08,13:39
Ste super, ze pridavate svoje nazory aspon budem o nieco mudrejsia :) A ked budem kupovat chladnicku, tak si na Vas urcite spomeniem :D
Heni
03.03.08,16:47
Whirpool vyrbaný v Polsku sa predáva pod značkou Polar.
mimotemy ja som v rýchlosti prečítala vydrbaný v Polsku... :---
Adkah
04.03.08,19:36
Ahojte, ak este niekto okrem mna zariaduje alebo sa chysta zariadit kuchynu spotrebicmi, tak som nasla celkom dobre vyhladavanie elektotechniky (podla mojho nazoru) :) Su tam napr. aj rady ako si vybrat chladnicku a pod.

http://www.elektroexpert.sk/kombinovane-chladnicky/?gclid=CLqrnNCl9JECFRMfaAodQ2E3xQ
Kliknite na vyhladavanie podla parametrov.
endrju
08.03.08,13:53
Niekoľko ďaľších linkov ako "bonus" k tým, ktoré v tejto diskusii boli už uvedené:
http://www.datart.sk/index.html
http://ishop.nay.sk/sk/shop.html
http://www.euronics.sk/sortiment/velke-domace-spotrebice.html

Nedávno sa odo mňa "odporúčala" stará chladnička a preto som bol nútený poobzerať sa za novou (nie je nerezová - tie sa mi nepáčia; vybral som si preto "obyčajnú" bielu).

Poradie cenových ponúk od najlacnejšej po najdrahšiu (vrátane dovozu domov a odvozu starej nefunkčnej chladničky) pri "mojej" chladničke bolo:
1. Datart
2. Hej.sk
3. Euronics
4. Nay

Všetky tieto firmy "moju" chladničku mali v ponuke s možnosťou odberu ihneď.

Prístup k technickým údajom "mojej" chladničky bol na každej z uvedených stránok vcelku dobrý (vrátane obrázkov). Samozrejme, využil som možnosť a chladničku som si pred konečným rozhodnutím o nákupe pozrel aj "naživo" v predajni.

Upozorňujem, že pri nákupe cez internet je rozdiel oproti cene uvádzanej "na pulte" priamo v obchode celkom zaujímavý.
cream
08.03.08,20:24
Ja mam asi rok LG nerezovu a je super....funkcia NO FROST....ticha...a to co som chcel hlavne je ze ma display na dvierkach kde si nastavis pozadovanu teplotu chladnicky alebo mraznicky.:)
Kupovana bola v NAY.
janomila
09.03.08,19:30
Ja som v auguste kupovala veľmi slušnú Whirlpoolku a som veľmi spokojná. V podstate všetku bielu techniku mám len Whirlpool alebo Electrolux. Kupujem si výhradne "bielu" bielu techniku. Nerezový mám iba drez a aj na ten nadávam ako pohan. Každá kvapka vody je vidieť.Síce ma vždy v elektre presviedčajú, že nerez je lepší, ale asi som už stará na také zmeny a biela sa mi v kuchyni aj v kúpeľni páči viac.
mojik
16.07.08,09:09
včera som si kúpila nerezovú chladničku a zaujímalo by ma ako ju čistíte, myslím ten nerez, aby tam neostávali fľaky