stefania71
22.02.08,08:00
Dobrý deň prajem. V akruálnom účtovníctve sa bude vyhotovať zvýšené množstvo interných dokladov a chcela by som sa dozvedieť - čo má presne obsahovať, ako má vyzerať formálna stránka. Keby bol niekto taký dobrý a prilepil aj nejaký vzor.
moska
13.03.08,09:28
Ja som si vyrobila v exceli interný doklad - posielam v prílohe. Ak niekomu pomôže nech ho použije, alebo ak má nejaký iný nápad, tak nech urobí zmenu.
blazonko
13.03.08,12:18
a aký program používaš stefania
stefania71
13.03.08,12:37
Účtovný softvér mám od nitrianskej firmy Remek, s.r.o. Neviem či z Vás to niekto pozná. Účtujem na malej obci a každá dobrá rada a skúsenosť mi od Vás dobre padne.
HankaS
13.03.08,12:37
Každý softwér má vytvorený interný doklad, tak si ho vytlač keď si zaúčtuješ v účtovníctve interný doklad a nemusíš si ho robiť zvlášť
msa
16.08.11,10:53
dobrý deň , nadväzujem na túto tému, robím tiež na obci, doteraz sme mali program KEO, ktorý interné doklady nerobil, tiež som si to tlačila z excellu, teraz sme prešli na Remek-a, ale tam som tiež nikde nevidela voľbu tlače interný doklad. myslíte, že ho len neviem nájsť, alebo to tam naozaj nemajú?
moska
17.08.11,04:18
možno sa to nevolá interný doklad, ale inak. Ja si tlačín doklady tiež z programu/IVES/ a len sa nastavím ma doklad a dám si vytlačiť účtovný doklad.