Mackovka
22.02.08,11:43
Zdravím. Mám prosbu, ktorá sa týka analýzy rizika v kuchyni. Potrebujem vzor vypracovania nebezpečenstiev a ohrozenia "kuchárky v jedálni". Mala by som určiť OOPP. Dakujem vopred.
willma
22.02.08,12:03
V prípade že nie si technik BOZP, tak analýzu a pridelenie OOPP prenechaj jemu, ty nemáš na to potrebné oprávnenie. A neprejde to ani v prípade kontroly z IP.
Ninna
22.02.08,17:35
V prípade že nie si technik BOZP, tak analýzu a pridelenie OOPP prenechaj jemu, ty nemáš na to potrebné oprávnenie. A neprejde to ani v prípade kontroly z IP.
A ani v prípade že sa tej kuchárke dačo stane v kuchyni!!!!
willma
22.02.08,17:51
A ani v prípade že sa tej kuchárke dačo stane v kuchyni!!!! Potrebnú dokumentáciu BOZP a PO spracovávajú osoby s príslušným oprávnením. V prípade, že sa kuchárke niečo stane, bude zodpovedný majiteľ, konateľ alebo riaditeľ, nakoľko nedal potrebnú dokumentáciu na základe ktorej sa má postupovať ďalej vypracovať tomu, komu bolo treba, takže nie účtovníčke, upratovačke alebo samotnej kuchárke. IP samozrejme skontroluje, kto predmetnú dokumentáciu vypracoval, kto školil personál atď.
Ninna
22.02.08,17:58
Potrebnú dokumentáciu BOZP a PO spracovávajú osoby s príslušným oprávnením. V prípade, že sa kuchárke niečo stane, bude zodpovedný majiteľ, konateľ alebo riaditeľ, nakoľko nedal potrebnú dokumentáciu na základe ktorej sa má postupovať ďalej vypracovať tomu, komu bolo treba, takže nie účtovníčke, upratovačke alebo samotnej kuchárke. IP samozrejme skontroluje, kto predmetnú dokumentáciu vypracoval, kto školil personál atď.
Ja s Vami plne súhlasím ale IP to chodí väčšinou kontrolovať iba v prípadoch keď sa niečo už prihodí. A mnohí majitelia firiem si ani neuvedomujú aké riziko nesú na svojich pleciach keď to len niekde opajsnú od niekoho. "Ako sa hovorí čert nikdy nespí...";)
Mackovka
24.02.08,10:44
Vďaka za upozornenie, ale ja to potrebujem len ako vzor na študijné účely pre svoju prácu.