januliatko29
22.02.08,14:12
Dobry den,

je mozne tovar zakupeny cez ebay z Anglicka, aleboaj Ciny predavat u nas?Napriklad prostrednictvom internetoveho obchodu?Ak ano,co vsetko je potrebne urobit.Dakujem.
dushan
23.02.08,20:46
Ahoj,
Mozne to je, problem vsak vidim v poskytovani zaruky Vasim potencionalnym zakaznikom. Fyzicke osoby predavajuce na ebay neposkytuju na svoj tovar zaruku a ebay shops aj ked zaruku poskytnu, s jej upltnenim byva vela problemov. Pri niektorych polozkach je ale nakupna cena z ebay taka dobra, ze by sa Vam mozno aj oplatilo plne znasat naklady spojene z pripadnymi reklamaciami tovaru. Dalsia vec je spolahlivost predajcov na ebay, predpokladam ze by ste museli drzat dost velky stock, aby ste mohli adekvatne rychlo reagovat na objednavky zakaznikov.
S touto myslienkou som sa aj ja urcity cas zaoberal a cisto s financneho hladisko to je velmi zaujimave. Takze ak ste pripravena obetovat vele volneho casu a nervov, do toho!
Dushan
3omega
01.03.08,20:41
Chcela by som sa opytat,ak nakupujem tovar v EU a nasledne ho predavam u nas cez net, ci musim za neho platit clo alebo ci ho musim nahlasit.To clo sa zrejme nemusi platit ale ci to treba niekam nahlasit neviem.
dushan
02.03.08,10:01
Dobry den,
Clo v ramci EU sa neplati.
Co sa tyka nahlasovania, to zalezi od tovaru ktory predavate.
Skuste upresnit o aky tovar sa jedna.
Dushan