erika.p
22.02.08,23:06
Ahojte, prosim vas ma tu niekto informaciu ohladom fiskalnych modulov v softwery alebo tlaciarni?
Chcem si kupit softwarovu pokladnu, a neviem ci fiskal moze byt v softwari, alebo musi byt v tlaciarni. Ide o to, ze v kazdej firme mi vravia nieco ine. Ze vraj ide do platnosti zakon, ktory bude povolovat fiskaly iba v tlaciarni, tym padom by pokladna s fiskalom v softwari mohla byt za par mesiacov out a neoplati sa ju teda kupovat. Kde je pravda? dakujem
bonam
21.05.08,12:43
mam neoverenu info, udajne ze pri prechode na euro mali byt povinne zavedene erp s fiskalnou pamatou, ale jedna velka firma udajne lobuje, aby to nebolo zavedene teraz, ale az za cca dva roky.Aby mali kseft aj teraz, aj potom
mardea
04.06.08,18:22
Momentalne moze byt SW alebo HW fiskal. Po novom uz bude moct byt len HW fiskal, ale povinnost pouzivat je stanovena najneskor na 31.12.2010.
Vid. priloha
bv_alexandra
25.04.10,17:17
Chcela by som sa opýtať čo bude lacnejšia varianta, resp možno čo by ste odporúčalii.
Prevadzka - bar.
máme navyše pc tak ma napadlo že by sa dokúpil len fiškálny modul ak som to dobre vyčítala na nete. Učtovný sofver máme Pohodu a tiež neviem či zakúpiť od nich aj Kasu alebo sa obrátiť na iný softvér.
Alebo radšej len klasickú registrčnú pokladnu?
Ďakujem za každý postreh.
:):):)
abasys
18.08.10,17:03
Chcela by som sa opýtať čo bude lacnejšia varianta, resp možno čo by ste odporúčalii.
Prevadzka - bar.
máme navyše pc tak ma napadlo že by sa dokúpil len fiškálny modul ak som to dobre vyčítala na nete. Učtovný sofver máme Pohodu a tiež neviem či zakúpiť od nich aj Kasu alebo sa obrátiť na iný softvér.
Alebo radšej len klasickú registrčnú pokladnu?
Ďakujem za každý postreh.
:):):)
Pohoda funguje momentálne s fiškálnou tlačiarňou FT-4000
Trenda
22.07.11,11:42
Dobry den.Volal som firme,od ktorej som bral pred 3 rokmi FM a chcel som vediet čo všetko potrebujem aby som vyhovel nariadeniu o FM od 1.1.2012
Skoro som dostal infarkt ked mi povedali sumu 350euro BEZ Dph za novy FM!
A to vraj je len polovična cena nakolko mi to vraj dorobia na moju stavajucu tlačiaren bločkov.Rad by som sa informoval či je to normalne aby som dal pomaly dvojmesačny čisty zarobok na vec, ktoru si niekto vymyslel a či to ja isto potrebujem.Mam velmi maličky obchodik s drobnym elektro prislušenstvom v ktrorom si sam predavam.Nie som platca Dph.
Mam externy fiš.modul FM 3000(JaV Safe)
Tlač.bločkov Epson TM-U220PA 007 Model M188A
A počitač so softwarom Money S3 (predavam cez tento prgram cez predajku)
Velmi Dakujem za radu.
abasys
23.07.11,13:02
Dobry den.Volal som firme,od ktorej som bral pred 3 rokmi FM a chcel som vediet čo všetko potrebujem aby som vyhovel nariadeniu o FM od 1.1.2012
Skoro som dostal infarkt ked mi povedali sumu 350euro BEZ Dph za novy FM!
A to vraj je len polovična cena nakolko mi to vraj dorobia na moju stavajucu tlačiaren bločkov.Rad by som sa informoval či je to normalne aby som dal pomaly dvojmesačny čisty zarobok na vec, ktoru si niekto vymyslel a či to ja isto potrebujem.Mam velmi maličky obchodik s drobnym elektro prislušenstvom v ktrorom si sam predavam.Nie som platca Dph.
Mam externy fiš.modul FM 3000(JaV Safe)
Tlač.bločkov Epson TM-U220PA 007 Model M188A
A počitač so softwarom Money S3 (predavam cez tento prgram cez predajku)
Velmi Dakujem za radu.

:(
Žial cena je aktuálna a rozliční výrobcovia FM ju majú veľmi podobnú. Lacnejšie riešenie je len registračná pokladňa, ale cenový rozdiel je nepatrný a výhody riešenia cez PC na FM, keď už väčšinu z techniky máte, sú neporovnateľné.
mmshop
21.08.11,08:57
Fiskalny modul musi byt v tlaciarni ako jeden funkcny celok. Mne budu upgradovat moju tlaciaren za 150 € bez DPH teraz maju daku akciu ked si objednam fiskalizaciu cim skor je taka cena. Inac cena komplet novej fiskalnej termo tlaciarne je asi do konca leta 379 € bez DPH. Ceny zacinaju niekde na tejto urovni, toto je asi jedna z najnizsich. Dodava mi to firma AMEGA s.r.o. z Liptovského Mikuláša. Robia komplet cele Slovensko.
Pidgey
22.08.11,07:41
popripade skuste sa pozriet na lidak.sk, Bratislava. Naozaj spolahlivy pan, robi aj s danym FM, mozno bude vediet viac poradit, co z toho budete vediet pouzit