devil99
23.02.08,13:29
Dobry den, prosim o radu, na svojom notebooku Toshiba satellite A2oo som mal nainstalovany Corel draw 12, po istom case, som ho chcel znova spustit ale nebolo to mozne, tak som ho odinstaloval a chcel preinstalovat znova, ale pri opatovnej istalacii mi vyhodi okno s textom : 1155: File : C: \Users\M3379.̃1.VYS\AppData\Local\Temp\_iGraphics Suite 12.msi not found
a instalacia za zrusi,, na booku mam Vistu Basic a uvazujem o zmene na xp, neviete niekto by by som zmenou OS problem odstranil? dakujem
petmar
23.02.08,17:54
Na počítači so systémom Vista /premium/ mi bez problémov nainštalovalo ešte starší typ Corelu. Na Vistu som si zvykol a už ju nevymením.
devil99
24.02.08,09:30
no aj ja som mal naistalovany corel, ale potom som ho odinstaloval a chcem ho znova, a neda sa to
Stefan2005
24.02.08,09:59
Veľmi málo informácií na korektnú odpoveď.
Zo zadania usudzujem, že aplikácia CorelDraw bežala (teda bola už nainštalovaná) pod Vistou.
Hláška poukazuje na chýbajúci inštalačný súbor. Odkiaľ spúšťaš inštaláciu - z originálneho CD?
Mne sa problém javí ako predinštalovaná trial verzia, ktorá sa po určitom čase zablokovala....
Katabaticky
25.02.08,00:50
podla cesty suboru spusta program priamo z disku kedze c: sa mechanuky oznacovat nesmu :)

predinstalovana verzia to nebude aspon nemam vedomost o tom zeby toshiba ponukala k svojim vyrobkom tento program

riesenie

najdi na instalacnom cd konkretny subor a nasurovo ho prekopiruj na dane miesto ak tam nieje :)
ak je zalohuj ho niekam inam a skus prekopirovat subor z cd
ak ani tak nepojde skus reinstalovat znova vyzera to len na chybnu instalaciu to sa stava :)