dobsony
23.02.08,20:27
Pekný večer ! Vedel mi niekto poradiť ako nastaviť mulifunkčné zariadenie Canon MP 600 , že keď tlačím len čierno-biele, aby len čiernú fabu používal?
Lebo teraz mám tak že tlačím len čierno biele a všetky farby používa.:confused:
chlap
24.02.08,18:47
Pred spustením tlače (po stlačení CTRL+P) klikni na nastavenie vlastností tlačiarne ("Preferencie") a zvoľ možnosť "Tlačiť v odtieňoch šedej".
dobsony
24.02.08,19:40
ďakujem za odpoveď, ale keby som mala návod po slovensky tak žiadné problémi nemám. Ja mám len po anglicky, a v tom mám takato nastavené:
Print Quality: High
Colo Intensity: auto
Grayscale Priting a takto používa tlačiareň všetky farby.

Mám nastaviť Color intensity : maual
Brightness: ligh
Grayscale Priting ?

A ešte jedna otázka: Odkiaľ by som vedela stiahnúť slovenský návod?
Vedel by mi niekto pomôcť? :confused:
chlap
24.02.08,20:45
ďakujem za odpoveď, ale keby som mala návod po slovensky tak žiadné problémi nemám. Ja mám len po anglicky, a v tom mám takato nastavené:
Print Quality: High
Colo Intensity: auto
Grayscale Priting a takto používa tlačiareň všetky farby.

Mám nastaviť Color intensity : maual
Brightness: ligh
Grayscale Priting ?

A ešte jedna otázka: Odkiaľ by som vedela stiahnúť slovenský návod?
Vedel by mi niekto pomôcť? :confused:

Stačí zašktnúť Grayscale Priting ..... to je všetko.

Manuál (http://download.czechcomputer.cz/Canon/MP-600.rar) .... klikni pre stiahnutie (spakované RAR-om).
dobsony
25.02.08,17:16
:):):):) ďakujem, ďakujem, ďakujem a tisic krát ďakujem. :):):):)
dobsony
04.03.08,20:06
používa niekto do Canon MP600 repas.náplň, na ktoré treba nalepiť čip?:confused:
Maruška54
26.02.10,06:07
prosím nejakých šikovníkov o pomoc...mám tlačiareň HP LaserJet 1160 mám naištalovaný najnovší ovládač ale aj tak niektoré dokumenty nevytlačí správne...napríklad tlačivá na DÚ vytlačí dobre ale výkazy do poisťovní mi vytlačí len druhú stranu alebo ak dám tlač viacstranového dokumentu napr. zoznam záväzkov tak vytlačí 5 strán na jednu stranu, alebo ak chcem z jedostranového dokumentu vytlačiť dve kopie vytlačí mi len jednu, snažila som sa popozerať v nastaveniach tlačiarne a neviem na to prísť, u zákazníka mám naištalovanú Canon a tam mi to nerobí
Stevo5
26.02.10,09:46
používa niekto do Canon MP600 repas.náplň, na ktoré treba nalepiť čip?:confused:
MP600 nie, ale MP970. Ale je to podobné. Doplňujem si originálne náplne atramentom a čip si resetujem (reseterom). Po každom naplnení sa kazeta správa ako nová, ukazuje zostávajúce množstvo atramentu.
Mirka.V
02.03.13,19:19
potrebovala som vytlačiť deťom terč a rozhasila som si tlačiareň.
teraz mi všetko tlačí veľmi veľko ... a nezmestí sa to na jednu stranu ako bežne.
čo mám urobiť prosím? potrebujem výkazy a pod tlačiť :-( dakujem
Vladi87
02.03.13,19:37
Mirka V: Neviem aký máte typ tlačiarne. Ale podľa problému, ktorý opisujete, to vyzerá, že ste v predvolených nastaveniach tlače nastavili tlač "skutočnej veľkosti", prípadne ste nastavili zväčšenie.

Skúste postupovať nasledovne:
Vo Windowse (v podstate hocijakom)
Štart > Ovládací Panel > Tlačiarne (poz. alebo pod názov) > kliknúť pravým tlačítkom na ikonu zapojenej tlačiarne > Predvoľby tlače. Tu si skontrolujte všetky nastavenia, najmä tie, týkajúce sa vzhľadu stránky.
Mirka.V
02.03.13,19:41
mám HP Laserjet M1005 MFP ..
idem kuknúť čo ste písali. dakujem zatiaľ
Mirka.V
02.03.13,19:42
najväčší problém .. že je to v angličtine :-(