coper
24.02.08,07:43
Dobry den. Chcel by som sa informovat neviem nikde najst v programe Alfa start v polozke programu sklad zadavanie vyrobnych cisel daneho produktu. Nachadza sa tam iba polozka EAN a ta charakterizuje druh tovaru ale zadavanie vyrobnych cisel (serial number) nikde nevidim. Je to dost dolezite najma pri reklamacii aby nemohlo dojst k zamene toho isteho tovaru tym istym tovarom ale poskodenim. Evidenciu je spravne robit ale v programe Alfe to akosi nevidim. Viete mi poradit kde by to asi mohlo byt? Pripadne nejaky alternativny software mi poradte. Dakujem
Bubačik
24.02.08,15:57
V Alfe si nevies sledovat, evidovat skladove karty podla vyrobnych cisel, pripadne sarzi alebo nejake zostavy. Prepracovanejsie skladove hospod. si mozes zakupit v programe Omega, nakolko je to sice program pre podvoj. uctovn. ale ty si mozes zakupi len urcite moduly.
coper
24.02.08,16:50
stoji to nejakych 10 000. nieco lacnejsie sa neda? staci mi jednoduche uctovnictvo + to skladove hospodarstvo chcem mat v tom poriadok poradte mi dakujem
LubenaK
26.02.08,17:18
Môžeš si výrobné číslo písať aj do kolonky Kód JK, ale vtedy Ti toto číslo nebude ťahať napr. do inventúrneho súpisu ani do faktúry.