norofox
25.02.08,09:02
Prosim o odpoved na otazku, ci moze mat niekto (DU,SP,ZP) nieco proti premenlivemu platu. Priklad: namiesto pravidelneho mesacneho brutta 100.000 SKK sa chcem so zamestnavatelom dohodnut na striedani 10.000 a 190.000, takze celkovu rocnu dan a zdravotne odvody to neovplyvni, ale odvody do socialky sa dost dobre znizia. Dakujem.
Chobot
25.02.08,08:29
Prosim o odpoved na otazku, ci moze mat niekto (DU,SP,ZP) nieco proti premenlivemu platu. Priklad: namiesto pravidelneho mesacneho brutta 100.000 SKK sa chcem so zamestnavatelom dohodnut na striedani 10.000 a 190.000, takze celkovu rocnu dan a zdravotne odvody to neovplyvni, ale odvody do socialky sa dost dobre znizia. Dakujem.

Takéto niečo ZP priamo nerieši, ale ani nezakazuje. V podstate to je možné, ak dodržia určité zásady a podmienky ZP, napr. že mesačná mzda v tom nižšom mesiaci neklesne pod minimálnu mzdu.

Ale nechápem, prečo chceš s takýmto neičím suhlasiť, lebo toto prinesie kopec problémov a špekulácií do budúcnosti, napr. budeš kalkulovať, v ktorom kvartáli čerpať dovolenku, aby si mal dobrý priemer, v prípade výpovede môže nastať problém s výpočtom odstupného, nebude to predstavovať spravodlivú formu odpmeňovania, určite sem napíšeš, ak budeš chorý a budeš chcieť vedieť, prečo máš takú náhradu a nie inú a pod.

Je to veľmi nezvyčajný systém. Iné by bolo, keby si bol odmeňovaný hodinovou mzdou, pracoval by si jeden mesiac 50 hodín a druhý 300 hodín a dostal by si zaplatené podľa toho.

Si predstav, že odpracuješ mesiac za 10.000, začiatkom ďalšieho mesiaca ochorieš a budeš maródiť celý mesiac. Dostaneš zaplatené len nejakých 6.000 a ďalší mesiac zase dostaneš len 10.000. Kam sa pôjdeš sťažovať? Taktiež ti takáto forma príjmu značne zníži výšku nemocenskej náhrady.

Prečo chceš so zamestnávateľom dohodnúť takú konštrukciu mzdy?
norofox
25.02.08,10:15
Diky, takze to ide :-)
Ono je to tak, ze som dlhe roky pracoval v nemecku a teraz sa presunul na Slovensko a dalej robim pre tu istu nemecku firmu z domu (teleworking). Jednou z podmienok bolo, aby sa vydavky nemeckej firmi nezvysili. Ale kvoli zvysovaniu stropu v SP sa zacali navysovat, tak sme zaviedli takuto konstrukciu.
Ochorenie a dovolenka bezi podla nemeckych zakonov, takze prvych 42 dni ochorenia plati firma normalne. A dovolenka (30 dni) nema vplyv na brutto...
Firma z nejakeho dovodu nechce aby som bol SZCO alebo sro. By bolo najcistejsie...
endrju
25.02.08,19:56
Prosim o odpoved na otazku, ci moze mat niekto (DU,SP,ZP) nieco proti premenlivemu platu. Priklad: namiesto pravidelneho mesacneho brutta 100.000 SKK sa chcem so zamestnavatelom dohodnut na striedani 10.000 a 190.000, takze celkovu rocnu dan a zdravotne odvody to neovplyvni, ale odvody do socialky sa dost dobre znizia. Dakujem.

Zvýraznené tvrdenie nezodpovedá celkom realite vyplývajúcej zo slovenskej legislatívy. Pri nižších odvodoch bude vyššia daň.
Treba si zvážiť, či náhodou neprerobíš na takejto špekulácii. Mám taký pocit, že takéto prerozdelenie je pre Teba viac nevýhodné ako výhodné. Aj keď zákonom také prerozdelenie zakázané nie je.
Zamestnávateľ pri takom prerozdelení príjmov rozhodne na odvodoch ušetrí, ale Tvoj čistý príjem pri nesprávne zvolenom pomere vysokých a nízkych príjmov môže byť nižší.
O ďalších nevýhodách tohoto špekulovania písal Chobot v príspevku číslo 2.

Skús sa zamyslieť nad týmto:

1.
Odvody zamestnanca do sociálnej poisťovne neprevyšujú 9,4% z hrubého príjmu. Daň je 19% z Tvojho základu dane (hrubý príjem mínus odvody zamestnanca mínus nezdaniteľná čiastka).
2.
Zamestnávateľ platí odvody do sociálnej poisťovne vo výške najviac 25,2% z hrubého príjmu a daň platí tiež 19% z jeho základu dane (tržby mínus hrubá mzda mínus odvody zamestnávateľa).

Ak sa nemýlim (neprepočítaval som to do detailov - je to len výsledok "počítania na prstoch"), zvýšením základu dane (najmä pri vyššom hrubom príjme) sa zamestnancovi dosť výrazne zvýši celkové zaťaženie hrubého príjmu úhrnom odvodom a dane, t.j. dosť výrazne sa mu zníži čistý príjem.
Predpokladám, že cieľom "optimalizácie" nie je práve zníženie Tvojho čistého príjmu a zvýšenie zisku zamestnávateľa.

Apropó chcel by som mať Tvoje problémy s prerozdeľovaním príjmu v takej priemernej mesačnej sume, akú si uviedol v príklade ;)

P.S.
Po prečítaní upresnenia z príspevku číslo 3 akosi nerozumiem celej téme. Odovody do sociálnej poisťovne sa platia podľa slovenských zákonov a nemocenské sa vypláca podľa nemeckých zákonov? :rolleyes: :eek: Čosi sa mi na tejto informácii nepozdáva. Avšak nemecké predpisy neovládam a v spociálnom práve Európskej únie nie som dostatočne zorientovaný, takže nevylučujem správnosť tejto nelogickej informácie. V právnych predpisoch som sa už dávnejšie odnaučil hľadať logiku. :cool:
norofox
26.02.08,09:18
Tych 100.000 bol len priblizny priklad :-)

oprava: ano, znizene odvody zvysia dan, ale to nevadi. Prave som to prepocital a pri (kon)(ob)strukcii 10k+190k dostanem za rok o 26531 SKK viac a firma usetri 90600 SKK. Tam sa proste brutalne usetri na odvodoch do SP.

Nemecka firma na Slovensku nema ziadne DIC ani nic take. Zdravotne a socialne formulare vyplnam a platim ja, firma len ostempluje a na vyplatu posle brutto + svoje odvody. Po diskusii na DU neplatim ani predavky dane, to sa vyrovna jednorazovo v danovom priznani koncom marca.

re PS: Ano, s tym nemocenskym je to trochu nelogicke, hmm, vychadzam zo skusenosti z poslednych rokov ze nebyvam chory a ak aj, tak sa dako dohodneme (po tolkych rokoch su tu aj osobne vztahy) k obojstrannej spokojnosti. Samozrejme ze s uplne novou a neznamou firmou by som taketo nieco nerobil.
Chobot
26.02.08,09:29
Diky, takze to ide :-)
Ono je to tak, ze som dlhe roky pracoval v nemecku a teraz sa presunul na Slovensko a dalej robim pre tu istu nemecku firmu z domu (teleworking). Jednou z podmienok bolo, aby sa vydavky nemeckej firmi nezvysili. Ale kvoli zvysovaniu stropu v SP sa zacali navysovat, tak sme zaviedli takuto konstrukciu.
Ochorenie a dovolenka bezi podla nemeckych zakonov, takze prvych 42 dni ochorenia plati firma normalne. A dovolenka (30 dni) nema vplyv na brutto...
Firma z nejakeho dovodu nechce aby som bol SZCO alebo sro. By bolo najcistejsie...

Tak keď teba platia podľa nemeckých zákonov, tak je vôbec diskutabilné, či ti správne odpovieme. Skôr by si sa mal spýtať v Nemecku, či to neodporuje ich zákonom, keďže vidím, že majú dosť odlišný systém (42 dní choroby sa platí riadnou mzdou, 30 dní dovolenky,....:(), čo u nás nepoznáme.
endrju
26.02.08,11:02
Tych 100.000 bol len priblizny priklad :-)

oprava: ano, znizene odvody zvysia dan, ale to nevadi. Prave som to prepocital a pri (kon)(ob)strukcii 10k+190k dostanem za rok o 26531 SKK viac a firma usetri 90600 SKK. Tam sa proste brutalne usetri na odvodoch do SP.

Nemecka firma na Slovensku nema ziadne DIC ani nic take. Zdravotne a socialne formulare vyplnam a platim ja, firma len ostempluje a na vyplatu posle brutto + svoje odvody. Po diskusii na DU neplatim ani predavky dane, to sa vyrovna jednorazovo v danovom priznani koncom marca.

re PS: Ano, s tym nemocenskym je to trochu nelogicke, hmm, vychadzam zo skusenosti z poslednych rokov ze nebyvam chory a ak aj, tak sa dako dohodneme (po tolkych rokoch su tu aj osobne vztahy) k obojstrannej spokojnosti. Samozrejme ze s uplne novou a neznamou firmou by som taketo nieco nerobil.
Nezabudol si započítať do "úspor" aj výsledok ročného zúčtovania zdravotného poistenia? Pri rozdelení príjmov 10k/190k je takéto zúčtovanie povinné. Pri pravidelnom príjme 100k také zúčtovanie povinné nie je.
A opäť akosi nerozumiem doplnku. Prečo Ti posielajú brutto + odvody?
norofox
26.02.08,11:57
Nezabudol si započítať do "úspor" aj výsledok ročného zúčtovania zdravotného poistenia? Pri rozdelení príjmov 10k/190k je takéto zúčtovanie povinné. Pri pravidelnom príjme 100k také zúčtovanie povinné nie je.
A opäť akosi nerozumiem doplnku. Prečo Ti posielajú brutto + odvody?

Ano, pri 10.000 sa do ZP zaplati menej a pri rocnom zuctovani sa doplati. Tak som to zjednodusil a ratam ze celkove sa do ZP bude platit maximalna mozna suma, t.j. ja=12x2252 a firma=12x5629.

A preco posielajú brutto + odvody? No normalne by oni mali posielat odvody a preddavky na dan na prislusne miesta, ale to by sa z Nemecka predrazilo (z EUR-konta na SKK-konto poslat presnu sumu SKK stoji 12 eur). Takze odvody preposlem ja z mojho konta (zatial sa SP ani ZP nestazovali, SP dokonca potvrdila ze vsetko je OK) a dan zaplatim do konca marca. Na konci si vsetci pridu na svoje, teda vlastne SP o nieco menej :)

Ono ten teleworking je dost nezvycajny a kade chodim tade sa cuduju a nevedia dat uplne presnu a jednoznacnu odpoved...