minonka1
25.02.08,17:02
Ahojte.Prosim,poradte,uz dlhsiu dobu hladam borovicovu manzelsku postel,v Nitrianskom kraji,ale marne.Vedel,by mi niekto pomoct?Prosim.
Kazu
25.02.08,17:00
Ahojte.Prosim,poradte,uz dlhsiu dobu hladam borovicovu manzelsku postel,v Nitrianskom kraji,ale marne.Vedel,by mi niekto pomoct?Prosim.

Pomôcť ti neviem, iba chcem povedať, že borovica je dosť živicové drevo a živica sa môže objaviť aj na hotovom výrobku. A je nepríjemné lepiť sa o posteľ.
leonq
26.02.08,08:33
kedysi bol taky obchod v Nitre specializovany na dreveny nabytok, zial predajna je zrusena a neviem ci sa niekde prestahoval.
skuste stolarov, ci nespravia na zakazku
postupoval som podobne ked som marne hladal cenovo pristupnu postel z dreva, dali sme si ju spravit stolarskej firme a vysla nas zhruba o 30 percent lacnejsie ako podobna postel od vyrobcu
- ale ked postel tak len dubovu :)
Marti.ka
26.02.08,08:49
Tiež veľmi neviem poradiť. Ja som si dávala posteľ robiť na zakázku v jednej dedinke blízko Prešova. Mám borovicovú posteľ už 10 rokov a stále som s ňou veľmi spokojná.
Dada
26.02.08,08:57
Skúste osloviť stolársku firmu, na zákazku dokážu kadečo. V čom je lepšia borovicová posteľ ako akákoľvek iná?
iika
27.02.08,08:30
Ja som nedávno zháňala do nového domu všetko z masívu- postele, komody, police botníky, stôl...- ale je to väčšinou smrek. Dôležitá bola pre mňa cena- využila som aj nejaké akcie. Moje zdroje: Jysk, Kika, www.mojnabytok.sk (http://www.mojnabytok.sk), Ikea a súkromná inzercia- z druhej ruky.
VladoaKatka
27.02.08,08:51
Onedlho bude v Nitre
http://mojdom.zoznam.sk/cl/10118/214006/Nabytok-a-byvanie-2008--Tento-rok-zdrave--stylove-a-moderne

Tu je kontakt na masív ale to je v Modre - ABIES
minonka1
27.02.08,15:11
V com je lepsia borovicova postel?Proste sa mi paci toto drevo. Dakujem za rady.Tak skusim stastie na tej vystave v Nitre.
tixi
29.02.08,17:11
Borovicovu postel komplet sice nemam, ale nabytok je z borovice bezhrckatej (bez uzlikov) mam tiez na mieru (podla vlastneho navrhu) vyrobeny u stolara.
Na zaciatku som borovicove drevo tiez nijako neuprednostnovala, ale pri vybere z viacerych moznosti, nakoniec zvitazilo. Jednoducho sa mi pacilo.
tixi
29.02.08,17:31
Ahojte.Prosim,poradte,uz dlhsiu dobu hladam borovicovu manzelsku postel,v Nitrianskom kraji,ale marne.Vedel,by mi niekto pomoct?Prosim.
Skus nizsie uvedene:
Výroba a predaj kožených sedacích súprav, zariaďovanie interiérov - jedálenské stoly a stoličky, rohové lavice, spalne, kuchynské linky, masívny borovicový a sektorovy nabytok :Lubomir Sindler-Sinvex Kovosintrans, Novozamocka 1, Nitra.
Ak nie, tak pozri webovu stranku 'wood-work.eu'