bomb
25.02.08,21:42
Ahojte, stala sa u nás vo firme taká vec, že kolega dostal auto kategórie N1, kde si krátko nato odmontoval mriežku. Auto máme na operatívny leasing, nárok na odpočet DPH si uplatňujeme. Chcela by som vedieť, aké dôsledky toto môže mať pre našu firmu (či nám hrozia nejaké pokuty alebo niečo podobné :o) Mám pocit, že to môže byť celkom "pruser". Takže ak mi vie niekto na toto poradiť, a prípadne mi to doložiť linkom na nejakú vyhlášku, zákon, čokoľvek, kde sa o týchto dôsledkoch hovorí. Lebo ja už neviem, kde to môžem nájsť. A potrebujem toto tvrdenie niečím dokázať pred kolegom, lebo určite sa mu nebude páčiť, keď tam bude musieť tú mriežku namontovať naspäť:o.
Ďakujem vopred :D
ekopo
25.02.08,21:00
Vo vyhláške Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikacii Slovenskej republiky č. 116/97 Z.z. sa uvádza, ake úpravy musí mať vozidlo N1. Stretol som sa s tým, že pri kontrole nároku na odpočet DPH bolo potrebné pristaviť vozidlo a vizuálne sa preverilo, či je vybavené v súlade s vyhláškou. (bez ohľadu na to, že zákon o DPH stanovuje, že nárok na odpočet je pri vozidle N1 tak ako je zapísané v TP...) Tu je link na zákon : http://www.seps.sk/pravo/116_97.txt
Johanka
25.02.08,21:02
N1 -tky už dávno nie sú o mriežkach. Je dosť možné, že aj to s mriežkou v skutočnosti nespĺňa kritériá pre N1 ;).
hanelie
26.02.08,10:37
zaujímavý článok na túto tému: http://auto.sme.sk/c/2760125/Vozidla-s-odpoctom-DPH-uz-priamo-z-tovarne.html

úryvok:
Bez mreže ani na krok

Nárok na odpočet DPH vzniká iba pri kúpe úžitkového automobilu a ten je úžitkovým dovtedy, kým spĺňa podmienky stanovené technickými predpismi. Hneď ako si užívateľ z auta vymontuje plechovú deliacu stenu, prestane byť úžitkovým a odvtedy mu zaniká nárok na odpočet DPH. Daňovému úradu by mal potom vrátiť príslušnú časť DPH za obdobie, od ktorého prestal automobil využívať ako úžitkový. V mnohých prípadoch sa takéto vozidlá kupovali iba pre daňové zvýhodnenie. Majiteľ krátko po kúpe deliacu stenu vymontoval, aby mohlo slúžiť ako osobné.
bomb
26.02.08,12:43
N1 -tky už dávno nie sú o mriežkach. Je dosť možné, že aj to s mriežkou v skutočnosti nespĺňa kritériá pre N1 ;).
Ja viem ale tu konkrétne ide o tú mrežu, lebo to auto je vlastne Octavka, ale v TP má napísané, že je N1 a to práve kvôli tej mriežke, teraz ale keď viem, že z toho môže mať problém hlavne firma, tak tá mreža pôjde naspäť:-)
Marek Bednárik
01.03.08,17:12
ahoj, proím ťa aký právny predpis presne definuje N1 a ako má byť oddelený priestor pasažierov od nákladného priestoru. nikde som to nenašiel, tiež mi ni je jasné na základe čoho ťa policajti budú pokutovať keď podľa môjho názoru vzákone presná definícia N1 absentuje. a daňový úrad ti to ako skontroluje??
JankaO
01.03.08,17:29
ahoj, proím ťa aký právny predpis presne definuje N1 a ako má byť oddelený priestor pasažierov od nákladného priestoru. nikde som to nenašiel, tiež mi ni je jasné na základe čoho ťa policajti budú pokutovať keď podľa môjho názoru vzákone presná definícia N1 absentuje. a daňový úrad ti to ako skontroluje??

Definícia vozidla N1 je vo vyhláške Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií SR č. 116/1997 Z. z. o podmienkach premávky vozidiel na pozemných komunikáciách v z.n.p. Kontrola dodržiavania týchto ustanovení je v kompetencii policajtov. Zákon o DPH sa aj na ňu odvoláva.
ZuzanaP
03.03.08,09:39
Ja som sa stretla aj s tým, že jedného p. konateľa nechceli pustiť z istej krajiny, lebo mu chýbala mriežka....:confused:
ada.hanuliakova
07.03.08,16:09
Ide asi len o to či vás niekto nahlásy, že mriežka bola odmontovaná alebo nie. Šikovný človek to vie ukecať aj pred policajtom. Dá sa uplatniť odpočet aj na osobnom. Nato je taká malá finta. Len si treba chvílku posedieť pri zákonoch a u pani daňovníčky.
Zoltán Kovács
07.03.08,16:49
Ide asi len o to či vás niekto nahlásy, že mriežka bola odmontovaná alebo nie. Šikovný človek to vie ukecať aj pred policajtom. Dá sa uplatniť odpočet aj na osobnom. Nato je taká malá finta. Len si treba chvílku posedieť pri zákonoch a u pani daňovníčky.

A tú fintu nemôžeš prezradiť?
M3G
07.03.08,17:04
Ide asi len o to či vás niekto nahlásy, že mriežka bola odmontovaná alebo nie. Šikovný človek to vie ukecať aj pred policajtom. Dá sa uplatniť odpočet aj na osobnom. Nato je taká malá finta. Len si treba chvílku posedieť pri zákonoch a u pani daňovníčky.

Chvíľku posedieť pri zákonoch, chvíľku u účtovníčky a chvíľku v base. Tak to vidím ja, nič v zlom. ;)
evina
07.03.08,17:35
Ide asi len o to či vás niekto nahlásy, že mriežka bola odmontovaná alebo nie. Šikovný človek to vie ukecať aj pred policajtom. Dá sa uplatniť odpočet aj na osobnom. Nato je taká malá finta. Len si treba chvílku posedieť pri zákonoch a u pani daňovníčky.

Z etikety Porady


14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
bepo
20.10.08,05:55
Doplním- najväčší prúser ani nebude doplatenie DPH ale v prípade havárie poistovňa môže odmietnuť plniť- a že to aj využije ;) - pretože auto bez mriežky je technicky nespôsobilé s tým pádom nesmie byť na ceste.
duecento
09.01.09,12:21
Zdravím Vás všetkých.
Stále sa snažím pochopiť teóriu a prax kat.N1.
Neviem či tu už niekto o tom hovoril ale chcel by som vedieť jednu vec.
Mám Opel Combo N1.Je 5 miestne s mrežou.
Ak potrebujem previesť mat.rozmerovo väčší ako je bat.priestor môžem beztrestne mrežu odmontovať?
Inak ju tam mám stále.
Len sa mi zdá somarina keď potrebujem odviesť jedny dvere ,aby som si poziciaval dodavku,alebo osobak.
Ďakujem.
majernikova
20.02.09,15:33
Ahojte, povie mi niekto ako to vlastne s odpočtom DPH je v praxi. Nerozumiem tomu, nikdy som to neriešila a tak tomu vôbec nerozumiem. Som si myslela, že už kúpim auto bez DPH a to vraj takto nie je. Prosím niekoho o vysvetlenie.
Ďakujem
hanelie
20.02.09,16:18
odpočet DPH si môžeš uplatniť pri kúpe MV kategórie N / úžitkové / ak ho kupuješ do firmy / a si platca DPH
cvik
05.04.09,19:37
je mozne mi zaslat postup na moj mail?
Chobot
05.04.09,21:33
je mozne mi zaslat postup na moj mail?

Aký postup???
cvik
14.04.09,09:52
chcel som vediet tu fintu
cvik
14.04.09,09:53
musi biť v technickom zapisané, že auto je vybavené mriežkou?
Chobot
14.04.09,09:58
musi biť v technickom zapisané, že auto je vybavené mriežkou?

V TP to tak nie je napísané. Je tam len kategória N1 a z legislatívy vyplýva, že vozidlo kategórie N1 musí mať mriežku. Takže v TP nie je nič o mriežke. Ale každému zainteresovanému je jasné, že keď je to auto N1. tak mriežku musíš mať.
cvik
14.04.09,10:07
a ja som si myslel , že sa na to u policajta vyhovorím , že N1 je pre danový urad , a ked nieje zapisané že auto je dovybavené mriežkou , tak auto je sposobilé na cestnu premávku a neporusujem zákon o technickom stave vozidla, ze nezodpovedá premávke na cestnej komunikácii.
cvik
14.04.09,10:08
opel movano do 3,5 tony je N1 a nemá mriezku
bepo
14.04.09,14:37
Opel Movano nemá mriežku lebo má plechovú prepážku za prvými sedadlami.
Chobot
14.04.09,15:24
opel movano do 3,5 tony je N1 a nemá mriezku


Opel Movano nemá mriežku lebo má plechovú prepážku za prvými sedadlami.

Ale zaujímavé je, že vyslovene tú mriežku nariaďovala vyhláška MDPT č. 116/1997, ktorá ale platila len do 1.3.2007. Zrušil ju zákon č. 725/2004, ale nikde inde v súčasnej legislatíve sa neuvádza (aspoň ja som nenašiel), ako presne má vyzerať nákladné auto kategórie N1. Jediná definícia je v tom zákone 725 a to :

Pri rozhodovaní o zaradení vozidla do kategórie M a N sa považuje za miesto na prepravu osôb miesto pre osobu sediacu, ležiacu, stojacu alebo miesto s trvalými úchytkami ukotvenia sedadla, pričom nie je rozhodujúce, či sedadlo na tomto mieste je alebo nie je umiestnené.

Takže vozidlo kategórie N musí byť konštruované na prepravu tovaru a nie cestujúcich.

ALebo viete niekto, kde sa v platnej legislatíve hovorí o mriežke? Vyzerá, že je to len pozostatok z minulosti.
Bastian
14.04.09,15:39
Ale zaujímavé je, že vyslovene tú mriežku nariaďovala vyhláška MDPT č. 116/1997, ktorá ale platila len do 1.3.2007. Zrušil ju zákon č. 725/2004, ale nikde inde v súčasnej legislatíve sa neuvádza (aspoň ja som nenašiel), ako presne má vyzerať nákladné auto kategórie N1. Jediná definícia je v tom zákone 725 a to :

Pri rozhodovaní o zaradení vozidla do kategórie M a N sa považuje za miesto na prepravu osôb miesto pre osobu sediacu, ležiacu, stojacu alebo miesto s trvalými úchytkami ukotvenia sedadla, pričom nie je rozhodujúce, či sedadlo na tomto mieste je alebo nie je umiestnené.

Takže vozidlo kategórie N musí byť konštruované na prepravu tovaru a nie cestujúcich.

ALebo viete niekto, kde sa v platnej legislatíve hovorí o mriežke? Vyzerá, že je to len pozostatok z minulosti.
S tou mrežou to je zaujímavé. Skús si prečítať tieto príspevky (z inej stránky). Vraj sa to má teraz meniť...



Dalsia vec je ta prepazka/priecka, ktora v zakone, ani vo vyhlaske nikde nie je presne zadefinovane - musi len byt z pevneho materialu (vsetko okrem vzduchu je pevny material - aj sklo, drevo, siet, papier...), pevne uchytena (dost subjektivne) a nesmu cez to prejst predmety urcitych rozmerov. Presne to splna siet.
Ja mam tiez N1, ktora ma v TP dokonca 7 miest a posledne 2 miesta su za prieckou. Mam namontovanu siet a ked veziem 7 ludi, mam argument, ze to mam v TP a prevazam ludi v loznom priestore. Kedze na vlecke traktora mozno prevazat ludi, tak panovi policatovi pekne vysvetlim, ze moje auto ma navyse namontovane original sedacky s bezpecnostnymi pasmi a navyse vsetko mam v TP.
Prerabka z N1 na M1 nie je mozna (uz som to zistoval). Caka sa na tetno rok, kedy by mal prist do platnosti novy zakon tykajuci sa tej priecky N1 (v celej europe, okrem CZ auta nemusia mat priecku), ale bude sa to tykat iba novych aut. A vsetkych aut by sa to malo tykat tusim v roku 2011.


Nepríjemné deliace priečky v osobných automobiloch akýchkoľvek typov pre podnikateľov, inštalované kvôli prestavbe na kategóriu N1 a následnému odpočtu DPH, budú od apríla 2009 pravdepodobne minulosťou.

Zrušenie deliacich mriežok by mala zaručiť nová Európska smernica z 5. septembra 2007, ktorá zriaďuje rámec pre typové schválenie motorových vozidiel a ich prípojných vozidiel, systémov, komponentov a samostatných technických jednotiek. Štáty Európskej únie vrátane Slovenska by novú smernicu mali do svojej legislatívy zakomponovať do 29. apríla 2009.

NOVÁ DEFINÍCIA ÚŽITKOVÝCH ÁUT
Čo je pre všetkých živnostníkov a podnikateľov podstatné? Okrem množstva iných záležitostí definuje európsky dokument jednotlivé kategórie áut. Na Slovensku si nie je možné uplatniť odpočet DPH na osobné auto (kategória M1). Aby sa dostalo do skupiny N1 (nákladný automobil do 3500 kg), muselo sa upraviť, to znamená, že pomer užitočnej hmotnosti pre náklad mal byť väčší ako pre cestujúcich okrem vodiča, pričom sa do neho musela nainštalovať mriežka, oddeľujúca nákladný priestor od pasažierov.
Nová smernica EÚ hovorí o tom, že ak z užitočnej hmotnosti auta smeruje viac pre náklad ako pre cestujúcich okrem vodiča, nepovažuje sa za automobil kategórie M1, dá sa teda zaregistrovať ako nákladné vozidlo. Naopak, za nákladné sa nebude považovať auto do 3,5 tony, pokiaľ pomer hmotnosti pre spolucestujúcich je väčší ako hmotnosť pre náklad.
Pri dnešných hodnotách užitočnej hmotnosti vyhovuje vzorcu množstvo bežných osobných automobilov od strednej triedy vyššie, pri menších sa to dá riešiť znížením maximálneho počtu cestujúcich. Na cestujúceho počíta norma so 68 kilami, v bežnom aute s piatimi miestami ide o štyri osoby, čo znamená 272 kg. Ak má vaše auto vyššiu užitočnú hmotnosť ako 544 kg, mohli by ste ho od apríla 2009 prihlásiť ako nákladné bez ďalších požiadaviek. V prípade vozidla, ktoré je deklarované ako štvormiestne, stačí užitočná hmotnosť cez 408 kg.
Okrem obmedzenia variability by zákazníci ocenili aj potenciálne zlacnenie automobilov, keďže prestavba na verziu N1 si teraz vyžaduje finančné náklady približne medzi 10 až 40 tisícami Sk. Okrem toho by sa konečne dal uplatniť odpočet DPH aj na sedany, keďže smernica neblokuje žiadne karosárske verzie.

ZMENY V ZÁKONE O DPH
Právnym základom zákona o DPH je smernica Rady 2006/112/ES o spoločnom systéme dane z pridanej hodnoty, ktorá upravuje aj odpočítanie dane. V Pracovnej skupine Rady EÚ o daňových otázkach sa okrem iného prerokúva aj návrh na zmenu smernice 2006/112/ES, v ktorom sa navrhuje určitý konkrétny okruh tovarov vrátane automobilov, pri ktorých nie je možné odpočítať daň.
S najväčšou pravdepodobnosťou po schválení tejto smernice budú vykonané legislatívne zmeny v zákone o DPH aj na Slovensku, ktoré je však dnes predčasné konkretizovať, nakoľko budú závisieť od definitívnej podoby tejto smernice, uviedla pre FLEET Zuzana Bruteničová z tlačového oddelenia Ministerstva financií SR.
alicacka
14.04.09,16:11
Minule bolo v telke, pán Packa - policajt, hovoril, že ak sa mriežka odstráni, už to nie je N1 a za to môže byť pokutovaný. Kto nechce mriežku, tak nech si kúpi osobné vozidlo nie úžitkové. - to som citovala jeho.
GejzaH
15.04.09,05:03
V ČR je už zmenený zákon o DPH, od 01.04.2009 už je možný odpočet aj na osobné auto. Pozri napr. debatu na http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=48&t=13002
cvik
15.04.09,09:47
Tu už treba najsť iba daku medzeru v zakone, lebo to co pisali do Fleet-u som precital, ale ak aj nieco prejde bude sa to týkať iba nových aut od roku 2011, Do tejto doby je platná výnimka, ktoru si Slovensko uplatnuje.
Dovla
16.04.09,21:22
Mňa by zaujímalo ani nie nie tak odpočrt DPH ,ale či by ma mohli policajti pokutovať ak nemám mrežu.Totož mám "zálusk" na ojazdené auto kat. N1 ale ako súkromná osoba.Nehodlám s ním podnikať.
Ak sa niekomu stalo, že ho pokutovali resp. mali ste problémi s policajtami pri kontrole, uvítam Vaše skúsenosti.

Vopred ďakujem za postrehy.
cvik
11.05.09,08:56
(6) Motorove vozidlo kategorie N s nedelenou skrinovou
karoseriou musi byt za poslednym radom sedadiel vybavene pevnou
prieckou, ktora oddeluje priestor pre vodica a cestujucich od
lozneho priestoru. Priecka musi siahat do vysky najmenej 500 mm
nad bod H a od podlahy priestoru pre naklad a musi byt vyhotovena
z plneho materialu. Nad tuto vysku musi byt priecka vo vyhotoveni,
ktore zabranuje vniknutie predmetov 50 mm x 50 mm a vacsich do
priestoru pre cestujucich. V priestore pre naklad mozu byt dvere
s oknami. Okna v stenach musia byt umiestnene tak, aby ich dolny
okraj bol vyssie ako 900 mm od podlahy.
Chobot
11.05.09,09:34
(6) Motorove vozidlo kategorie N s nedelenou skrinovou
karoseriou musi byt za poslednym radom sedadiel vybavene pevnou
prieckou, ktora oddeluje priestor pre vodica a cestujucich od
lozneho priestoru. Priecka musi siahat do vysky najmenej 500 mm
nad bod H a od podlahy priestoru pre naklad a musi byt vyhotovena
z plneho materialu. Nad tuto vysku musi byt priecka vo vyhotoveni,
ktore zabranuje vniknutie predmetov 50 mm x 50 mm a vacsich do
priestoru pre cestujucich. V priestore pre naklad mozu byt dvere
s oknami. Okna v stenach musia byt umiestnene tak, aby ich dolny
okraj bol vyssie ako 900 mm od podlahy.

Toto cituješ vyhlášku 116/1997, ktorá bola od 1.3.2007 zrušená. Takže v súčasnosti neexistuje predpis, ktorý by prikazoval mať tú mriežku namontovanú.
misomiso
01.08.11,08:46
http://www.topspeed.sk/konecne-deliaca-mreza-moze-z-n1-aut-prec.html

Neviete niekto, ako dopadla v clanku citovana novela a ci tam preslo to odstranenie mriezok?
misomiso
02.08.11,07:33
Nikto nevie, ako to nakoniec dopadlo s tými mrješkami?
3biq
09.08.11,13:32
podla mna zatial nijak, pretoze nas stary ujo novelu cestneho zakona nepodpisal