saglucka
18.03.05,22:25
Ahojte!

Mohli by ste mi niekto poradiť?! Mám výpisy z banky a pár platieb z účtu je osobná spotreba podnikateľa. Poplatky za tieto pohyby na účte by ste dali tiež do osobnej spotreby??? Výpisy su zo SLSP takže pri každej položke je aj poplatok.
Ďakujem všetkým.
Dobrú noc :)
učty
18.03.05,21:33
Netráp sa s tým a nechaj ich v réžii. Má predsa právo vybrať si penieze z účtu.
saglucka
18.03.05,21:33
Ďakujem za odpoveď :)
M0NIKA
19.03.05,10:46
Ahojte!

Mohli by ste mi niekto poradiť?! Mám výpisy z banky a pár platieb z účtu je osobná spotreba podnikateľa. Poplatky za tieto pohyby na účte by ste dali tiež do osobnej spotreby??? Výpisy su zo SLSP takže pri každej položke je aj poplatok.
Ďakujem všetkým.
Dobrú noc :)To poznám! :eek:
Ja osobne rozúčtovávam, lebo z toho výpisu SLSP je jednoznačné, že ten-ktorý poplatok patrí k tej osobnej spotrebe. Dávam to jednou sumou (aj s poplatkom) do osobnej spotreby.
Ja som taká, že aj môj muž hovorí, že by ma za daňováka nechcel, lebo vo všetkom vidím chyby a problémy.... :rolleyes:
Heleč
19.03.05,11:02
Lenže na mojom výpise zo SLSP je všetko zaučované na konci jednou sumou. Teraz čo? Ja dávam celý poplatok do réžie.
Ani v Tatra banke niesu poplatky pri výberoch ale na konci.
Myslíš že to mám očistiť?
Zita5
19.03.05,11:07
Lenže na mojom výpise zo SLSP je všetko zaučované na konci jednou sumou. Teraz čo? Ja dávam celý poplatok do réžie.
Ani v Tatra banke niesu poplatky pri výberoch ale na konci.
Myslíš že to mám očistiť?

Posudzuj podľa položiek na účte a obratu na účte . Pokiaľ v BV prevažuju súkromné platby , tak by som to nedala do výdavkov , pokiaľ nie tak to šupni do výdavkov . Keď má niekto na BÚ milionové obraty , tak ani nerozmášľam o poplatkoch dávam ich do výdavkov OVZD .
M0NIKA
19.03.05,12:16
Lenže na mojom výpise zo SLSP je všetko zaučované na konci jednou sumou. Teraz čo? Ja dávam celý poplatok do réžie.
Ani v Tatra banke niesu poplatky pri výberoch ale na konci.
Myslíš že to mám očistiť?Ja mám poplatok vžda za položkou - pri SLSP. Tatra banka má jednu sumu za mesiac....
V tomto prípade by som asi postupovala pomerom.