romanpp
26.02.08,08:57
Dúfam, že neporuším žiadne pravidlá.

Nehľadám radu, hľadám použité tonerové náplne do tlačiarne Canon Pixma iP4300. Náplne si sám plním, ale čipy časom odchádzajú a aj tak musím kupovať nové. Takže ak máte zbytočné prázdne kazety (predovšetkým s čipmi), veľmi uvítam ak sa mi ozvete na ss.
Martin Mocko
26.02.08,08:20
Dúfam, že neporuším žiadne pravidlá.

Nehľadám radu, hľadám použité tonerové náplne do tlačiarne Canon Pixma iP4300. Náplne si sám plním, ale čipy časom odchádzajú a aj tak musím kupovať nové. Takže ak máte zbytočné prázdne kazety (predovšetkým s čipmi), veľmi uvítam ak sa mi ozvete na ss.

Neviem ci nebude lacnejsie, ked pozries na http://www.bjprint.sk
Su to tiez repasovane tonery a mas ihned i cip v poriadku - ak nie - vyreklamujes...
romanpp
27.02.08,06:08
Neviem ci nebude lacnejsie, ked pozries na http://www.bjprint.sk
Su to tiez repasovane tonery a mas ihned i cip v poriadku - ak nie - vyreklamujes...


Prepáč machinak, ale pozrel som sa tam a musím reklamovať u Teba. Neviem či sú to repasované tonery ale rozhodne nemajú čip v poriadku. Priamo tam upozorňujú že (Pre správnu funkčnosť kazety je potrebné prelepiť čip z originálnej kazety !!!).

Každopádne ďakujem za typ.:)
Martin Mocko
27.02.08,06:34
Prepáč machinak, ale pozrel som sa tam a musím reklamovať u Teba. Neviem či sú to repasované tonery ale rozhodne nemajú čip v poriadku. Priamo tam upozorňujú že (Pre správnu funkčnosť kazety je potrebné prelepiť čip z originálnej kazety !!!).

Každopádne ďakujem za typ.:)

Neviem..musím sa priznať, že atramentovým tlačiarňam veľmi nerozumiem. Ja som radšej za laser... Atramentovka mi straaašne vysychala, tak som ju vyhodil. A laser aj keď nepoužívam 1-2 týždňe, tak sa jej nič nestane.
Táto firma určite repasuje tonery...pretože ak od nich chceš kúpiť niektoré (menej používané) nápĺne, pýtajú od teba prázdnu kazetu...
romanpp
29.02.08,06:29
Ja teda problém s vysychaním tonerovky nepoznám (ako účtovník tlačím denne desiatky až stovky dokladov). Takže kľúčovým problémom pre mňa je atrament a tlačová hlava. Musel som ju v Pixme vymeniť po desiatich mesiacoch (mal som už viac než 22.000 výtlačkov). Preto sa obzerám po lacnom riešení tlačových nákladov.

Takže ak by mi niekto vedel vypomôcť s tými tonerovými kazetkami a čipmi, bolo by to super.
M3G
29.02.08,19:26
Ja teda problém s vysychaním tonerovky nepoznám (ako účtovník tlačím denne desiatky až stovky dokladov). Takže kľúčovým problémom pre mňa je atrament a tlačová hlava. Musel som ju v Pixme vymeniť po desiatich mesiacoch (mal som už viac než 22.000 výtlačkov). Preto sa obzerám po lacnom riešení tlačových nákladov.

Takže ak by mi niekto vedel vypomôcť s tými tonerovými kazetkami a čipmi, bolo by to super.

Momentálne neexistuje žiadna adekvátna náhrada atramentov s čipmi pre pixmy 4300 a ďalšie trojkového rádu.

Inak ja napríklad tlačím stále na pixme 5000, kde ide 5 atramentov, ktoré kupujem za 60 Sk/ks :) - a keby sa pokazila, išiel by som do epsonu s atramentom v zásobníku vedľa tlačiarne(tlačiareň je síce drahšia 5000-7000 Sk, ale veľmo lacná tlač). Do Nových canonov by som už nešiel, kvôli tým hnusným čipom.
romanpp
01.03.08,06:38
Práve preto, že momentálne neexistuje žiadna adekvátna náhrada týchto náplní, som sa ozval. Viem, že v mnohých firmách si s takýmito vecami nerobia žiadny problém, prázdne náplne vyhodia a kúpia nové. Ja si tie prázdne viem naplniť. Len keby som ich mal.
kingo12
26.04.08,07:25
to romanpp: pokial by si mal zaujem mam nejake pouzite naplne. Ale viem ti poradit lacnejsiu alternativu. Pozri na naplne Armor tie maju vlastny cip. Predava ich firma napr. diskus. Ja ich pouzivam a funguje dokonca aj kontrola atramentu. Predavaju v startovacom baliku kde je aj redukcia ktora sa da na tlacovu hlavu a az do nej sa davaju cartridge.
Fatbob
21.03.12,06:09
Repasovať novšie (od 2008) atramentové náplne by som určite neodporúčal. Čipy sa kazia veľmi rýchlo a sú s tým len problémy. Vynikajúcou alternatívou sú kompatibilné atramentové náplne, pozri: http://www.toner123.sk/toner123-sk/0/0/3//9/0/?hledatjak=2&slovo=cli%208
Sú to nové náplne s novým čipom, čiže za zlomok ceny máš postarané o tlač.