maruška123
26.02.08,11:45
Čaute,

prosím o radu, kde by sa dala zohnať lacná stavebná búda v Trenčíne resp. v jeho okolí. Ďakujem.
leonq
26.02.08,10:52
nechcem vas strasit, ale staveb buda je pomerne uzky profil
skuste burzy, alebo vytypovat si stavebnika co prave skoncil, tiez som budu zohnal podobne od suseda ktory prave skoncil stavbu
ale je to pomerne draha zalezitost buda+zeriav+nakladne auto...
Peter Briatka
26.02.08,11:37
nechcem vas strasit, ale staveb buda je pomerne uzky profil
skuste burzy, alebo vytypovat si stavebnika co prave skoncil, tiez som budu zohnal podobne od suseda ktory prave skoncil stavbu
ale je to pomerne draha zalezitost buda+zeriav+nakladne auto...

Súhlasím s tým, že klasických stavebných plechových búd je nedostatok.
Nesúhlasím však s tvrdením, že je vysoká cena za jej prevoz... dá sa zmestiť do 10 tis.
maruška123
26.02.08,12:22
a nevieš kde by sa taká dala zohnať?
leonq
26.02.08,12:31
no ved ja som myslel tych 10 tisic
aj ked zalezi odkial sa vezie
netreba zabudnut na potrebu zeriava co je min 1500 SKK na hodinu plus kilometre
konkretne moj pripad
buda 13 000 SKK (viem vela, ale jednoducho sa nedalo nic zohnat)
zeriav 1800 SKK
auto som nepotreboval bol to susedny pozemok
Peter Briatka
26.02.08,12:31
V tomto ti môžem poradiť jedine klasické vyhľadávanie na nete... resp v avíze alebo regionálnych novinách...
zepelin
26.02.08,20:58
mozno by sa dala zohnat v najblizsom kovosrote,samozrejme nie za cenu vahy,ale dohodou,tam by ju mohli aj nalozit cim by sa usetrilo za zeriav(aspon jednu cestu a nalozenie)potom uz len odvoz a zlozenie.alebo, by sa tam dali zohnat(snád)casti-jokle,vynkle na ram a plechy na steny a strechu.s pomocou sikovneho majstr(znameho)popripade zvarača je do tyzdna hotova a za par korun,pevne verim ze do !10 000.(za takuto cenu som ju vyrobil aj ja,kedysi.)prajem pekny den
svrbik juraj
27.02.08,17:52
a musi byt stavebna plechova buda?rozmyslame nad tym,ze si dame postavit zahradny domcek/na naradie/.nestacilo by to?aj tak by sme si ho tam v buducnosti dali.usetrime 10-15000.:confused:
zepelin
27.02.08,19:59
tacilo,no zrejme to bude stat viacej,myslim.nemam prehlad o cenach zahradnych domcekov.moj skromny napad:kupit material na kostru(priklad :jokel-40x40cm asi 60-70sk/m)dat si ju pozvarat do kocky a obit doskami(zohnat cez net.popripade zo stavieb,od znamych)zapílit do roviny,natrietju,...pekne dvere-okno,lavičku pred nu a je to aj s posedenim.
svrbik juraj
28.02.08,19:15
teraz je v baumaxe dreveny domcek 2x2 m za 8000 sk.to by hadam stacilo.aj cena je dobra.
leonq
29.02.08,06:22
stvebna buda je stavebna buda, sluzi na uskladnenie nastrojov, miesacky, popripade cementu alebo ineho materialu, mala by mat urcity priestor
urcite by som nekupoval nic nove a pekne, pretoze predpokladam ze sa pocas vystavby opotrebuje
a ked ju uz nebudete potrebovat jednoducho ju predate dalej, zaujemcov bude vzdy dost
skuste pozriet v inzeratoch vzdy sa tam nieco najde,
nerobte si s nou priliz velke starosti tych budete mat este dost so stavbou
stavebna buda je provizorne riesenie
svrbik juraj
01.03.08,18:12
jasne,ze buda je buda.ale pri dnesnej vystavbe rd tam nepotrebujem uskladnovat stav.material,ked tak 2-3 vrecka klebra,aby nechybalo,a pocitam,ze ani miesacku mat nebudem.ved kleber,preto je aj ta vystavba taka rychla a v podstate odpada mokra cast vystavby,bez ktorej to pred par rokmi ani neslo.
zepelin
03.03.08,07:26
ano ak to postacuje potrebam,tak to staci.vzhladom k materialu -praci,popripade dovoz nejakej starej skatule,je to vyhodne celkom.a aj to vyzera urcite civilizovane
zaabbka
14.09.10,06:41
:)
Laco-monter
14.09.10,06:51
Ja by som to riešil nasledovne :

Zakupil by som kovové profily L-ka, alebo by som si ich dal naohýbať , čo by vyšlo ešte lacnejšie.:cool:
tiež by som kúpil vlnitý alebo trapezový plech, na oplechovanie.

Na zem by som položil nejaké betonové kocky.

pozváral by som konštrukciu, tak aby bola rozoberateľná, oplechoval

a mám búdu ako lusk !:D

A špekulanti s búdami, si ich možu nechať, a aj autožeriav može ostať zaparkovaný tam kde je.
:cool: :cool: :cool: :D :D :D
day
14.09.10,08:16
Laci konecne prispevok ktorym suhlasim

tiez som zhanal stavebnu budu, za 300€ - 500€ + dovoz, cena je prestrelena, za tie peniaze kupim zahradny domcek, pripadne montovanu garaz a zostava mi navzdy, bez toho aby mi to "skraslovalo" pozemok po dokonceni stavby

v novinach od matovica je nova buda za 400€ na komplet aj s montazou