KIKA28
27.02.08,07:55
Ahojte poraďáci,po zapnutí pc mi naskočí okno a jeho znenie je:The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disc that is not aviable.
Vyskočí okno s názvom TrayApp
ja neviem čo je TrayApp. nejaká aplikácia len si ju neviem vyhľadať. neviem čo som si odinštalovala a tak mu nemôžem dať ani cd ktroé pýta.ak som to správne pochopila.
pýta instaláciu :package TrayApp.msľ. to čo je? posledné čo som odinštalovala bola hra pre deti. žeby tam bola chyba. neviem
vopred ďakujem
Katabaticky
27.02.08,11:02
aka to bola hra? :)

a toto moze byt aj dvd rozpozerane a vytiahnute z mechaniky :)

ale pravdepodobne to bude ta hra :)
Stevo5
27.02.08,17:52
Myslím že by tu mohlo pomôcť prečistenie systému - registrov pomocou utilitiek Reg cleaner alebo TuneUp utilities 2008. Link ti sem nemôžem dať, nedovoľujú mi to pravidlá tejto stránky.
Poradím takto: oba programky sa dajú stiahnuť napr. na stahuj(bodka)cz. Doporučujem TuneUp, je tam k tomu aj čeština. Program vie vyhľadať neplarné záznamy v registroch, neplatných zástupcov a mnoho iného. Umožňuje aj mnohé nastavenia systému ale pozor dá sa tým aj niečo pokaziť. Ale je to česky, tak sa dá tomu rozumieť. Ak by si zvolila túto možnosť a boli by problémy, kľudne sa ozvi na - opalenys(slimák)zoznam(bodka)sk a preberieme to podrobne.
Stevo5
02.03.08,09:59
Kika28 - napísala si mi súkromnú správu, ale na tomto fóre ešte nie som zaregistrovaný 5 dní, takže mi to neumožňuje poslať ti odpoveď. Ak chceš napíš mi na opalenys@zoznam.sk