laumar
27.02.08,12:09
Ahojte,
chcem vás poprosiť o nejaké námety na detskú izbu.
Vďaka
Emi:rolleyes:
damati
02.03.08,07:49
Niekoľko inšpirácií k detskej izbe.;):o
Leggy
02.03.08,08:11
Najblizsie inspiracie budu na medzinarodnej vystave nabytku v Nitre,ktora je od 11-16.3.Pokial sa tovar zakupi priamo tam ziska sa pomerne vysoka zlava.
Fuzo
27.10.08,00:40
Našiel som na nete pár inšpirácii tak možno niekomu pomôžu.
Modroocko
07.04.09,12:43
Zopár obrázkov poľských návrhárov
gomanek
14.05.09,09:14
Zajímavým vybavením dětského pokojíčku může být vybavit jej sítěmi. Sítě mohou být nejen užitečný pomocník, ale i funkční doplněk, jež se dobře využije i pro hraní dětí :-) ... nějaké inspirace se dají najít v tomto článku, jež o vybavení dětského pokojíčku sítěmi (http://www.kvrezac.cz/odborne-clanky/vyzdobte-detsky-pokojicek-sitemi/) informuje. :)
Fuzo
17.05.09,14:53
chcel by som na detskú vyvýšenú posteľ nainštalovať sieť niečo na štýl pavučiny špidermana nemá niekto nejaký typ, kde by som mohol takúto sieť zohnať prípadne z čoho vyrobiť???? Díky, táto stránka ma inšpirovala ale nič vhodné pre nás som tam nenašiel.
katka s.
21.05.09,09:35
Ahojte. Potrebovala by som radu. Ideme prerábať 10-ročnej dcére izbu. Jej vek - in farba ružová. Lenže nábytok má v kombinácii oranžovej. Doteraz ju mala v kombinácii so žltými stenami tak to šlo. Ale kombináciu ružová-oranžová si neviem predstaviť. Niekto áno?
Fajoska
22.05.09,17:29
chcel by som na detskú vyvýšenú posteľ nainštalovať sieť niečo na štýl pavučiny špidermana nemá niekto nejaký typ, kde by som mohol takúto sieť zohnať prípadne z čoho vyrobiť???? Díky, táto stránka ma inšpirovala ale nič vhodné pre nás som tam nenašiel.
skús použiť nejaký obyč špagát, ktorý naviažeš ako "snehovú vločku" - v strede sa budú pretínať jednotlivé šnúrky - máš základ.. od stredu začni do kruhu viazať špagát na základnú časť, tak aby vznikla pavučina :D:D
gabikao
27.05.09,18:58
videla som par zaujmavych kuskov oblecenia v tejto kombinacii, a aj ja som sa divila, ze to celkom islo spolu - mladistve a drze :-) mozno biela to trochu vyvazi
jurig
03.06.09,18:02
Veľmi dobrý nápad ako sa dá oživiť fádny a starý nábytok v detskej ba dokonca aj stena. Určite je to lacnejšie ako hneď meniť nábytok.
tixi
19.08.09,17:37
Ahojte. Potrebovala by som radu. Ideme prerábať 10-ročnej dcére izbu. Jej vek - in farba ružová. Lenže nábytok má v kombinácii oranžovej. Doteraz ju mala v kombinácii so žltými stenami tak to šlo. Ale kombináciu ružová-oranžová si neviem predstaviť. Niekto áno?

Je to celkom zaujimava kombinacia farieb. Vedela by som si to aj predstavit a par jednoduchych detailov iba doladit. (vid. prilozene obrazky). Dolezita je spravna volba odtiena vyssie uvedenych farieb + dodrzanie pravidla nekombinovat viac ako 3 farby, podla mojho nazoru.
Ked sa necha oranzovy nabytok, tak uz nebude potrebna vyssia investicia do prerabky detskej izby.
ajale
19.08.09,18:17
Problem je pri ozdobenom nabytku, ze dieta z neho skor ci neskor vyrastie. Do tych 5 rokov si da rady s medvedikmi alebo vlacikmi, potom to budu princeznicky alebo nakladiaky. Potom to bude nova tinedzerska herecka alebo pocitacova hra. Potom to budu nejaky modrooky herci alebo obnazene blondynky. Potom dovrsia 18 rokov a uz budu chciet dospelacku izbu. Pre tych co maju nato aby kupovali nabytok kazde 2-3 roky, tak ozdobeny nabytok je uzasny napad. Ja skor odporucam jednoduchy nabytok a na ozdobu pouzit tapety. Ako tu...
http://www.wallstickers.ie/