shaarka
29.02.08,07:47
Ahojte,

co sa da robit, ak zamestnanec niekolko mesiacov dostaval nizsi plat, pretoze nemal aktualizovany platobny vymer? Podla tabulky platov mal patrit uz do inej triedy (stupna) vzhladom na pocet odpracovanych rokov.
Zamestnanec si to vsimol az cca po polroku a oslovil ekonomicke oddelenie, nech da veci do poriadku. Ekonomicke odd. uznalo, ze stazujuci sa zamestnanec ma pravdu.
Ma zamestnanec narok na spatne vyplatenie chybajucej ciastky? (Dokopy to cini asi 2.000,- Sk.)

Dakujem za pomoc.
Tweety
29.02.08,06:51
Ahojte,

co sa da robit, ak zamestnanec niekolko mesiacov dostaval nizsi plat, pretoze nemal aktualizovany platobny vymer. Podla tabulky platov mal patrit uz do inej triedy (stupna) vzhladom na pocet odpracovanych rokov.
Zamestnanec si to vsimol az cca po polroku a oslovil ekonomicke oddelenie, nech da veci do poriadku. Ekonomicke odd. uznalo, ze stazujuci sa zamestnanec ma pravdu.
Ma zamestnanec narok na spatne vyplatenie chybajucej ciastky? (Dokopy to cini asi 2.000,- Sk).

Dakujem za pomoc.
Samozrejme má, treba to doplatiť.
shaarka
29.02.08,06:53
"Samozrejme"?
Pani z ekonomickeho oddelenia povedala, citujem, "uvidime, co sa s tym da robit".
A netyka sa to iba jedneho zamestnanca!!!
Tanče
29.02.08,07:00
"Samozrejme"?
Pani z ekonomickeho oddelenia povedala, citujem, "uvidime, co sa s tym da robit".
A netyka sa to iba jedneho zamestnanca!!!

spomeňte tettuške inšpektorát práce....uvidí či sa uvidí...