alex2
29.02.08,15:37
Dobry den
Hladam skuseneho uctovnika ktory mi vie pomoct s programom pohoda a skontrolovat moju pracu za rok 2007 a pomoct s uzavierkou. Robim to prvy krat a netrufam si na to sama a neviem na koho sa mam obratit. Chcem sa uistit, ze moja praca v tomto prgrame bola bez velkych chyb, pretoze o malych uz viem ale neviem ako na to, ako ich opravit prave v spomenutom programe.Ak mi viete niekoho doporucit uvitam kontakty alebo ine rady. vopred dakujem
mysimis
29.02.08,14:44
Možno Ťa zarmútim, ale kontrola účtovníctva - teda práce druhých je ešte ťažšia ako komplet účtovníctvo zaúčtovať a v tomto pre účtovníkov ťažkom období /je mesiac pred podávaním DP/ neviem či niekto príjme takúto prácu.
alex2
01.03.08,07:27
myslela som si ze to bude problem...ale aspon pomoc s programom a zodpovedat moje otazky staci...skontrolujem to sama s vedomostami ktore mam a prinajhorsom podam opravne dp...snad to bude ok, ale par veci mi nie je jasnych tak ak sa ozve niekto kto je v tomto programe makac potesim sa.
apo
10.03.08,18:55
V každom účtovníctve je zaručený úspech ak dokážeme zodpovedne povedať o každom súvahovom účte čo na ňom máme zaúčtované.

Druhý okruh problémov podstatne jednoduchší je, nedať do nákladov také položky, ktoré tam nepatria vôbec, alebo nie v plnej výške.

Tretí okruh problémov je časové rozlíšenie nákladov a výnosov.

Ak máš na všetky tieto otázky odpoveď tak účtovníctvo bude dobré za predpokladu, že si dodržala metodiku vedenia účtovníctva, pričom softvér v tomto smere urobí za teba 95% roboty.

Hodne zdaru.

apo