hlucia
01.03.08,14:12
Chcem sa spýtať, v októbri sme si na predajni zriadili terminál cez Tatra banku, účet máme zriadený v SLSP, doteraz sme nedostali výpis z tatra banky o províziach, ktoré si stŕhajú. ako mám tento výdaj zaúčtovať keď chcem uzavrieť rok a nemám doklad z tatra banky. ďakujem pekne
Zoltán Kovács
01.03.08,13:26
Na výpisoch z SLSP, kde vám pripisujú tržby nie sú uvedené strhnuté provízie?
hlucia
01.03.08,13:28
nie, pretože to nie je terminál zo slsp, ale tatra banky, tak výpis by mal prísť z tatra banky a už 3x slubovali že to pošlú a zatial nič
Zoltán Kovács
01.03.08,13:30
No ja účtujem tiež POS terminál, a na účet prichádzajú tržby už znížené o tie provízie. Takže presne viem výšku.
hlucia
01.03.08,13:36
aj mne príde príjem znížený o províziu, ale nie je tam presne vyčíslená suma provízie, k tomu nepotrebujem žiadny doklad? jednoducho si vyrátam ten rozdiel a zaúčtujem?
Zoltán Kovács
01.03.08,13:40
aj mne príde príjem znížený o províziu, ale nie je tam presne vyčíslená suma provízie, k tomu nepotrebujem žiadny doklad? jednoducho si vyrátam ten rozdiel a zaúčtujem?

V krajnom prípade áno. Ale samozrejme malo by to byť podložené s výpisom provízii.
hlucia
01.03.08,13:43
Tak môžem to zaúčtovať podľa vypočítanej provízie a keď mi tento rok príde výpis /dúfam, že príde/, tak ho doložím dodatočne?
Rozalka
01.03.08,13:47
nie, pretože to nie je terminál zo slsp, ale tatra banky, tak výpis by mal prísť z tatra banky a už 3x slubovali že to pošlú a zatial nič
Účtujem niekoľko typov terminálov, TB má najlepší výpis aj so súčtom za mesiac. Trvaj na dodaní výpisu.
hlucia
01.03.08,13:50
ja na tom trvám už 3 mesiace, lenže najhoršie na tom je to že to vybavoval známy, ktorý pracuje v tatra-banke, keď išlo o zriadenie bol u nás za 3minúty a keď ide o výpis trvá to 3 mesiace