hupe5
01.03.08,16:33
Potrebujem k predaju RD energetický certifikát, viete o niekom v okrese Rožňava ? Koľko za to pýtajú ?
hupe5
01.03.08,15:53
od 1.1.2008 je nutné pri predaji,kolaudácii, prenájme doložiť "energetický certifikát", kde ho však získať nie je jasné, chýba totiž zoznam oprávnených k vydaniu certifikátu. Ako to riešia ostatní ?
zizi100
01.03.08,17:03
zoznam oprávnených na stránke sksi
r.galovic
02.03.08,07:25
JaDo
12.03.08,11:06
Opýtajte sa vo VVÚPS-NOVA s.r.o.,P.O.BOX 44, Studená 3, 82002 Bratislava.
Je to Výskumno-vývojový ústav pozemných stavieb, pričom práca, názory .. ich odborníkov sú v stavebníctve pojmom.
1Rasto1
20.06.08,05:07
Pravdepodobne to uz nie je aktualna otazka, ale najjednoduchsie je pozriet stranku komory stavebnych inzinierov kde je po novom uz aj zoznam ludi ktory maju nielen opravenenie na vykonavanie certifikacie, ale aj zivnost v tejto oblasti. A ak sa vam nechce vyhladavat v zoznamoch, nejake informacie su aj na stranke:

energetickecertifikaty.sk
urb
30.01.10,10:16
najlacnejsie a najrychlejsie energeticke certifikaty pozrite firmu PRIVILEG.SK, s.r.o.
janfasanga
29.08.10,10:30
najlacnejsie a najrychlejsie energeticke certifikaty pozrite firmu PRIVILEG.SK, s.r.o.
Ďakujem za odporúčanie. Či sme fakt úplne najlacnejší na Slovensku, to neviem (dúfam že nie :) ), snažíme sa ale ponúkať nadpriemernú kvalitu za konkurencieschopnú (podpriemernú) cenu. Ale čo je najdôležitejšie, že ľudia začínajú vnímať aj výhody energetickej certifikácie a chodia knám poradiť sa už predtým, ako by kúpili nejakú nehnuteľnosť (napr. dom, alebo aj byt) alebo napr. už predtým, ako by si zakúpili (objednali) projekt domu. A to je podľa mňa správne, preto takéto poradenstvo robíme bezplatne.
daxer9368
08.04.11,07:57
Ahoj mne robili certifikat chalani z DELPHIE a bol som fakt spokojny.... pred stavbou mi dali bez problemov poradenstvo a rady a po dokonceni stavyb mi urobili certifikat za dobru cenu :) pozrite si web Delphia SK
komnatan
27.09.11,15:41
Ahojte, myslím, že najlepšia cesta je http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=1349 ...teda stránky komory, presnejšie prvý zoznam z nich: Tepelná ochrana stavebných konštrukcií a budov, nenechajte sa obmedziť "top firmami" nachádzajúcimi sa pod "Zoznam osôb pre energetickú certifikáciu so živnostenským listom". Energetický certifikát Vám viem zhotoviť i ja, v dobrej kvalite, načas a za dobrú cenu, bližšie info v mojom profile / na mojej webke. Osobný prístup a poradenstvo sú samozrejmé, kedže podnikám na svoje meno...