cimox
01.03.08,20:32
zdravim vas,

chcem sa opytat ci nahodou niekdo nemate skusenosti s navigaciou od oravy?ja som to kupil a neviem tam aktualiyovat mapz,neviete ako na to?
chlap
01.03.08,20:39
GPS od Oravy používa ako navigačný software iGO My way (http://www.i-go.com/sk/update/index.php) ..... na ich stránkach nájdeš postup aktuálizácie máp.
cimox
01.03.08,21:04
neviem ci mas ososbne ten navigacnz alebo len co si cital,ale je tam logic gear sofware nie igo my way.a ked sa chcem registrovat tak pri vybere zariadenia ak dam igo my way,tak mi vypise ye licencny kod je zly.
takze neviem????
chlap
02.03.08,06:00
neviem ci mas ososbne ten navigacnz alebo len co si cital,ale je tam logic gear sofware nie igo my way.a ked sa chcem registrovat tak pri vybere zariadenia ak dam igo my way,tak mi vypise ye licencny kod je zly.
takze neviem????

Nemám ho osobne, len som čítal, že by tam mal byť iGO ......
cimox
02.03.08,07:34
lebo tam nie je,preto som pisal sem,lebo neviem ako to urobit,ale aj tak dik
Stefan2005
02.03.08,07:45
lebo tam nie je,preto som pisal sem,lebo neviem ako to urobit,ale aj tak dik

Tak skús niečo pozrieť na http://www.logicgear.com.au/
prípadne stránkach výrobcu GPS (či predávajúceho)...
cimox
02.03.08,10:39
skusal som uz aj ten logicgear stranku ale tma to chce aj po zaregistrovani dake heslo a neviem odkial ho zobrat,uvidim co mi este odpisu y oravy a potom budem mudrejsi asi.
janota02
21.06.08,13:34
co odpisali z oravy? (ja mam rovnaky problem) vdaka janota
Katabaticky
21.06.08,19:31
a co nato hovori predajca ? (kedze je povinny oboznamit ta s pouzivanim pristroja minimalne pisomnou formou :) )
Stefan2005
22.06.08,11:20
a co nato hovori predajca ? (kedze je povinny oboznamit ta s pouzivanim pristroja minimalne pisomnou formou :) )

.... resp. predajca mal povinnosť predať softvérový produkt (ak je v cene !!!) spolu s jeho licenčným číslom, ktoré je nevyhnutne potrebné pri registrácii produktu. Takže reklamovať u predajcu.
Ale ako spomínal chlap, GPS 007 Orava používa iGO a celý postup aktualizácie je uvedený na stránkach iGo My Way....