dr.bunhead
01.03.08,21:52
Dobrý deň
Potrebujem poradiť s poslaním videa okolo 78 MB CEZ mail. sKÚšAT HO POSLAť CEZ AZET, ale ked dám pridať kópiu a následne ju dám pripojiť.Stane sa mi toto, že aspoň 15 minút sa nič nedeje, iba dole, ked sa načítavajú stránky sú všetký políčka zelené.Takto čakám aspoň 15 minút a nič sa nedeje.
Pomôžte mi prosím vás nejako ako video pošlem cez mail.
Madam Kurie
02.03.08,05:49
Táto téma tu už nedávno bola. Ale i tak . Ja využívam tento server : http://www.mailbigfile.com/ Choď na stránku napíš svoju mailovu adresu , tomu - komu to chceš poslať a ukáž programu kde máš dotyčný súbor. On si ho stiahne a doručí oznam dotyčnému o zásielke . Ten si ho potom "vyzdvihne".
Stevo5
02.03.08,09:36
Niečo podobné ale v českom jazyku:
Použi www.uschovna.cz. Celé to je v češtine, tak nie je problém orientovať sa na stránke. Pošleš tam súbory, vypýta si od teba mail adresu toho kto si to má stiahnuť a aj tvoju mail adresu. Vygeneruje heslo, kód, ktorý pošle tebe do schránky a tiež do schránky ktorú si zadala ako príjemcu. Pomocou toho kódu sa dá "balíček" dát stiahnuť. Nik iný k nemu nemá orístup. Balíček je možné stiahnuť myslím do 5 dní. Celé je to zadarmo.
riso4
03.03.08,11:27
ano aj ja odporucam uschovna.cz, pripadne ulozisko.cz (koncovku neviem presne, ja pouzivam rapidshare.com ).
betka111
04.03.08,07:20
Chcela by som sa spýtať /možno veľmi laická otázka/, či posielanie videa cez mail čerpá limit 600 MB, ktorý mám podľa zmluvy na sťahovanie. Vopred ďakujem.
Stevo5
04.03.08,07:54
Predpokladám že máš limit 600MB mesačne na Internetové pripojenie. V tom je spolu download aj upload. Takže posielanie príloh k mailom ti čerpá z limitu. Ale veď si to prečítaj v zmluve a máš to "z prvej ruky".
betka111
04.03.08,08:44
Ďakujem pekne