gallows
03.03.08,09:56
Ahoj poraďáci, mám otázku, ktorá sa i mne samotnému zdá nezmyselná, stretol som sa však s tvrdením, že niektorí daňováci toto požadovali ... ja ako SZČO musím evidovať svoju dochádzku na nejakom tlačive ? :eek: ... zdá sa mi to ako totálna blbosť, ale takých v zákonoch je ... :D ... ďakujem za Vaše názory a skúsenosti ...
KvetkaK
03.03.08,08:59
Ahoj poraďáci, mám otázku, ktorá sa i mne samotnému zdá nezmyselná, stretol som sa však s tvrdením, že niektorí daňováci toto požadovali ... ja ako SZČO musím evidovať svoju dochádzku na nejakom tlačive ? :eek: ... zdá sa mi to ako totálna blbosť, ale takých v zákonoch je ... :D ... ďakujem za Vaše názory a skúsenosti ...
Ak si SZČO uplatňuje stravné lístky, tak v tom prípade by sa mala viesť dochádzka.
ZuzanaP
03.03.08,09:03
Hm a kto mu ju potvrdí?
Dana K.
03.03.08,09:04
Hm a kto mu ju potvrdí?

A musí byť potvrdená?:confused:
gallows
03.03.08,09:04
Ďakujem Kvetka, aj keď ma to prekvapilo ... vediem si dosť podrobne knihu jázd, z toho je dochádzka podľa mňa úplne jasná ... používam Alfu a nenašiel som v nej žiadnu evidenciu dochádzky, preto sa mi to aj zdalo divné ...
gallows
03.03.08,09:06
Hm a kto mu ju potvrdí?
Presne to ma napadlo ... však ja si tam môžem napísať čo chcem, čo potrebujem ... budem sa aj kontrolovať a trestať za neskoré príchody ? :)
ego.mc
03.03.08,11:34
A pozor na "áčka".;)