Ejo
03.03.08,11:49
Dobrý deň, poprosila by som o radu.
1. Mám vystavenú faktúru, ktorú zaplatili v hotovosti. Je k faktúre vystavený PPD - podpis príjemcu som ja? Musí niekde podpísať aj ten, kto tie peniaze odovzdal?
2. Prišla mi faktúra na úhradu. Zaplatila som ju v hotovosti, dali mi originál príjmový doklad. Ja si k tomu dám VPD - podpis príjemcu je kto?
Ďakujem pekne za radu.
Tweety
03.03.08,10:54
Dobrý deň, poprosila by som o radu.
1. Mám vystavenú faktúru, ktorú zaplatili v hotovosti. Je k faktúre vystavený PPD - podpis príjemcu som ja? Musí niekde podpísať aj ten, kto tie peniaze odovzdal?
2. Prišla mi faktúra na úhradu. Zaplatila som ju v hotovosti, dali mi originál príjmový doklad. Ja si k tomu dám VPD - podpis príjemcu je kto?
Ďakujem pekne za radu.
1. firma, ktorej zaplatili
2. príjemca je uvedený na PD od fi, ktorá fakturovala.
Dana K.
03.03.08,10:54
Dobrý deň, poprosila by som o radu.
1. Mám vystavenú faktúru, ktorú zaplatili v hotovosti. Je k faktúre vystavený PPD - podpis príjemcu som ja? Musí niekde podpísať aj ten, kto tie peniaze odovzdal?
2. Prišla mi faktúra na úhradu. Zaplatila som ju v hotovosti, dali mi originál príjmový doklad. Ja si k tomu dám VPD - podpis príjemcu je kto?
Ďakujem pekne za radu.


1 - ak ste peniaze prijali vy, tak to podpíšete vy. Ten, kto peniaze odovzdal podpisovať nemusí, vy mu dáte iba kópiu PPD

2 - namiesto podpisu príjemcu som zvykla písať "viď príjmový doklad"
Ejo
03.03.08,10:56
ďakujem pekne za radu.