pepsikova
03.03.08,20:26
písala som cez icq,do toho som zapojila skype a kameru a po ich vypnutí mi začalo icq písať opačným smerom,čiže sprava doľava...už som to mala takto zapnuté spolu viac krát,ale nikdy sa toto nestalo...poradí niekto,čo mám s tým urobiť a prečo sa to stalo?..
Mirakelka
03.03.08,19:35
Ahojky,
ja som ani skype nemala spustené, nič podobné a začalo mi to takto jedného večera blbnúť :( už som ho aj dva krát preinštalovala, skúšala som kadejaké klávesnicové skratky, volala som aj dákym magorom cez pc, no nikto nevie, ako by mi pomohol :( Takže prosím ťa, ak dojdeš na grif, ako to vrátiť do pôvodného stavu, prosím pošli mi správu, lebo ja ICQ od daného večera nepoužívam, lebo to ľuďom vadí, že to píše naopak ...
pepsikova
05.03.08,05:51
...Milá Mirakelka...mám to...a už aj odskúšané a funguje to...
...stlač ľavý CTRL+pravý SHIFT...píše zľava doprava.....

..prajem krásny deň..
padro
05.03.08,05:58
presne toto sa mi stalo vcera :) ked som dal iba preinstalovat nepomohlo, bolo treba dat najskor odinstalovat a potom znovu nainstalovat
pepsikova
05.03.08,08:37
"Padro",v tomto prípade netreba preinštalovať,ale iba pri každom spustení stlačiť ľavýCTRL+pravý Shift,..pretože to tak nezostane,ale aspoň máme možnosť.
Mirakelka
05.03.08,18:26
Super, ďakujem, nakoniec aj po oprave mi to tam skočilo a zistila som, kde je pes zakopaný ... :) to moja dcérka ráno ako vstane, tak si pustí pc a píše akože kamoškám ... Pomačká, čo sa jej páči a ja sa divím, prečo mi nejde to, či ono. Budem už múdrejšia :)
bubu263
13.12.09,12:16
ahojte. už som vyskúšala čo ste radili v príspevkoch predtým (ľavý Ctrl + pravý Shift) ale nefunguje mi to :( . nedá sa to napraviť ešte nejako inak?
sondaw
13.12.09,14:09
Vždycky fungovalo:
Levý CTRL+Shift = zarovnání vlevo

Pravý CTRL+Shift = zarovnání vpravo
jobobe
13.12.09,15:52
Vždycky fungovalo:
Levý CTRL+Shift = zarovnání vlevo

Pravý CTRL+Shift = zarovnání vpravo

držím sa vašich pokynov, prepínam kl.skratky ...žiadnu zmenu v písaní nevidím, čo robím zle?
sondaw
13.12.09,16:16
Asi nic špatně neděláš, tohle je prostě ICQ. Vyzkoušet to nemohu, používám Mirandu, ale vím od kamaráda, že tohle by fungovat mělo.
Jedině se zkus odhlásit a znovu přihlásit, jestli si to nedá říct
bubu263
15.12.09,18:16
no nejak som to vyriesila ale ctrl + shift mi nesiel ...
JOBOBE : ak ti to aj tak nepojde skus to tak ze si otvoris nejaky kontakt. kliknes dole na "zmenit pismo" a tam sa to da prestavit