Trchala
04.03.08,13:05
Dobrý deň,

ak podnikám od marca 2007, platí aj pre mňa nezdaniteľná čiastka 95.616,- Sk alebo je znížená?
Danila
04.03.08,12:07
Dobrý deň,

ak podnikám od marca 2007, platí aj pre mňa nezdaniteľná čiastka 95.616,- Sk alebo je znížená?Teraz sa môžeš na mňa hnevať, ale nech sa páči:

http://www.porada.sk/t71365-pohodlnost-lenivost-a-ci-co.html
Tweety
04.03.08,12:07
Dobrý deň,

ak podnikám od marca 2007, platí aj pre mňa nezdaniteľná čiastka 95.616,- Sk alebo je znížená?
Keby si si dal-a tú námahu, odpoveď by si dávno našla, iba dnes bolo takých otázok ako maku.
katkaj
04.03.08,12:09
Keby si si dal-a tú námahu, odpoveď by si dávno našla, iba dnes bolo takých otázok ako maku.

napríklad aj tu
http://www.porada.sk/t68355-suhrn-2007-a.html
mysimis
04.03.08,12:12
Keby sa ktokoľvek pýtal tak odpočítateľná položka je95616,- Sk na rok 2007. Je jedno či ste začali podnikať v januári alebo v decembri, ale pozor pri ZD nad 498000 Sk sa odpočítateľná čiastka znižuje.
Trchala
04.03.08,12:15
Miška, ďakujem, konečne nejaká normálna odpoveď :) Ospravedlňujem sa, ak sa pýtam aj niečo, čo tu už oznelo, ale nemám ešte taký parádny rozhľad v te na tejto porade ako všetci ostatní. Každý sa len učí...
katkaj
04.03.08,12:16
Miška, ďakujem, konečne nejaká normálna odpoveď :) Ospravedlňujem sa, ak sa pýtam aj niečo, čo tu už oznelo, ale nemám ešte taký parádny rozhľad v te na tejto porade ako všetci ostatní. Každý sa len učí...

Stačí sa trochu "pohrať" s vyhľadávaním kým založíte novú tému. ;)

Normálnu odpoveď ste dostali v každej odpovedi na túto otázku
Muška
04.03.08,12:18
Trchala vitaj na porade.

Neboj ...naučíš sa :)
A nemaj to babám za zlé....ale je už dosť vysoký dátum :D
Tweety
04.03.08,12:22
Trchala vitaj na porade.

Neboj ...naučíš sa :)
A nemaj to babám za zlé....ale je už dosť vysoký dátum :D Niekedy je lepšie prísť na správnu odpoveď sám( tak ľahko ju nezabudneš), ako na ňu pasívne čakať.:)
Muška
04.03.08,12:24
Niekedy je lepšie prísť na správnu odpoveď sám( tak ľahko ju nezabudneš), ako na ňu pasívne čakať.:)
Majka,
to je jasné....len Trchala je tu chvíľku, tak viem ako som sa tu "motkala" pred niekoľkými rokmi....a to tu toho nebolo ešte veľa.
evina
04.03.08,12:26
Trchala vitaj na porade.

Neboj ...naučíš sa :)
A nemaj to babám za zlé....ale je už dosť vysoký dátum :D

mimotemyMuška nestraš, že vysoký dátum...ja ešte pijem kávu v pohode :D:D Myslíš, že mám mať už nervy :D
Tweety
04.03.08,12:27
Majka,
to je jasné....len Trchala je tu chvíľku, tak viem ako som sa tu "motkala" pred niekoľkými rokmi....a to tu toho nebolo ešte veľa.
Súhlasím, to bola iba taká rada do budúcna.:)
Muška
04.03.08,12:29
mimotemyMuška nestraš, že vysoký dátum...ja ešte pijem kávu v pohode :D:D Myslíš, že mám mať už nervy :D
mimotemy
Evinka, šáááááák, ak už máš všetko hotové :D, tak pi ďalej .

A nerob tu mrník :D
mysimis
04.03.08,12:30
mimotemyMuška nestraš, že vysoký dátum...ja ešte pijem kávu v pohode :D:D Myslíš, že mám mať už nervy :D

mimotemyEvina a vari už máš aj svoje DP, že tak kľudne piješ tú kávu????:D
Hepi
04.03.08,12:31
Podľa mňa sa stáva aj to, že čím viac človek rozmýšľa, tým je na
väčších pochybách, či robí správne a je veľmi dobré, ak mu to niekto odobrí. Pracujem ako mzdárka už dosť dlho, ale verte mi, niekedy som si nie celkom istá, tak sa radšej pýtam, alebo sa aspoň utvrdzujem v tom, že to robím správne.
evina
04.03.08,12:33
mimotemyEvina a vari už máš aj svoje DP, že tak kľudne piješ tú kávu????:D

Moje ma trápi najmenej :D.

Too Muška, šak už vieme, že NČ je 95 616, tak môžeme aj trocha mrníkovať ...:D
danushka
04.03.08,12:36
mimotemyMuška nestraš, že vysoký dátum...ja ešte pijem kávu v pohode :D:D Myslíš, že mám mať už nervy :D

Evka, teda ja Ťa obdivujem...však ja sa už teraz zhrýzam, že ešte jedno daňové nskončilo a o chvíľu bude 1.Q. klopať na dvere...
Podľa mňa by si už mala mať nervy...:D:D:D
...ja som ich už stratila:D
evina
04.03.08,12:41
Evka, teda ja Ťa obdivujem...však ja sa už teraz zhrýzam, že ešte jedno daňové nskončilo a o chvíľu bude 1.Q. klopať na dvere...
Podľa mňa by si už mala mať nervy...:D:D:D
...ja som ich už stratila:D

No veď práve, že ja som ich už asi stratila :D:D:D
Muška
04.03.08,12:43
a v preklade:
odpočítateľná položka....je PSČ - Nitrianska Streda /autor Monika-ermon/

Teda baby :eek:
Vy fakt nemáte čo robiť....pekný mrník ste tu urobili
evina
04.03.08,12:48
a v preklade:
odpočítateľná položka....je PSČ - Nitrianska Streda /autor Monika-ermon/

Teda baby :eek:
Vy fakt nemáte čo robiť....pekný mrník ste tu urobili

Už dávnejšie žiadny nebol...nejakí sme príliš vážni poslednú dobu...:rolleyes:

A vôbec ..mám obedňajšiu prestávku :D
Trchala
04.03.08,14:25
Ste super :) ďakujem za komentáre, aj za vynadanie :)
Danila
04.03.08,14:27
Ste super :) ďakujem za komentáre, aj za vynadanie :)Za toto vyznanie Ťa musím oceniť.:)Je to veľmi pekné gesto, takých tu veľa nebýva.:)