Micifuzik
04.03.08,13:28
Ahojte,
som úplne nový nováčik, alebo lepšie povedané novicka.
Som Micifuzik a som mamička 2 malých detí, pracujúca a na
200 percent vyťažená osoba.
Pekný deň
wagner
04.03.08,16:55
Vitaj medzi nami. Po členstve na Porade budeš vyťažená na 300 %. Je tu veľa zaujímavých informácií. Určite sa Ti tu bude páčiť.
E.P.T
25.03.08,11:50
Ja som sa snažila predstaviť už dvakrát, ale nikde som to potom nenašla. Stále sa tu neviem orientovať a to Vás "sledujem" tretí mesiac! Ste úplne super! Účovníčku, ekonómku, mzdárku ... som robila deväť rokov a od minulého roka som sa rozhodla súkromne podnikať v tejto oblasti. Zatiaľ mi to ide, no musím poznamenať, že aj s Vašou pomocou. Je úžasné, že takéto niečo existuje. evelin:---
danushka
25.03.08,12:31
Evelin, čím dlhšie budeš na Poradôčke, tým viac sa zžiješ s obsluhou tohto fóra a načerpáš tu informácie neskutočných rozmerov. Vitaj medzi nami a cíť sa tu ako doma.
januli
25.03.08,17:29
ahojte
super super stránka veľmi sa jej teším..... odporučila mi ju kamarátka a našla som tu fakt všeličo
wagner
25.03.08,19:25
A to si ju ešte celú neprešla. Keď ju celú prečítaš, tak tu nájdeš veľa zaujímavostí. Vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.
Zoltán Kovács
25.03.08,19:37
A to si ju ešte celú neprešla. Keď ju celú prečítaš, tak tu nájdeš veľa zaujímavostí. Vitaj medzi nami, nech sa Ti tu páči.

A dá sa celá porada prečítať? Tých vyšše 666 tisíc príspevkov? Nemožné. :D
Eulalia
26.03.08,04:44
A dá sa celá porada prečítať? Tých vyšše 666 tisíc príspevkov? Nemožné. :D
Mám vzdelanostnú medzeru - doteraz sa mi nepodarilo prečítať celú tému Srandičky:D Vždy si hovorím, keď budem mať trochu viac času.... Zatiaľ ho bolo málo;)
wagner
26.03.08,13:30
Je pravda, že sa nedá celá naraz prečítať, ale ja to robím tak, že keď potrebujem zadať nejakú tému, tak sa snažím najprv pozrieť predchádzajúce príspevky v téme, aby som sa zbytočne nevypytovala na to, čo už bolo zodpovedané. Iné je to vtedy, keď viem, že sa zmenila legislatíva a vtedy si to radšej overím - napr. ZP.
medvedik21
27.03.08,14:15
Ahojte, som rada že som túto stránku našla a velmi rada sa budem zapájať do diskusií. Ste supeeeer aj keď to čítate najmenej tisíci krát napíšem to aj ja. Super :)
P.Zuzana
05.04.08,17:20
Ahoj. Aj ja som tu nováčik a ani ja sa tu neviem orientovať. Rada by som sa predstavila, no neviem ako... Tak nám držím palce, nech na to čím skôr prídeme.
Zuzana
vasulka
05.04.08,17:33
Vitaj v rodine,P.Zuzana!:)
xaxana
06.04.08,13:49
ahojte volam sa MAjka som mamina na 9m dcerky,som tak pracou vycerpana ze nemam cas na seba a nieto na debatu s ludm,snad cez tuto stranku sa vselico podozvedam.Tak pa a tesim sa
vasulka
06.04.08,14:59
Ahoj Majka,musíš si urobiť na seba čas,inak sa nebudeš páčiť manželovi a potom bude Porada,kde si buď istá,že sa niečo dozvieš i rady sa dočkáš.Prajem ti príjemný pobyt medzi nami! :) V.
lukrecia138
07.04.08,11:20
Ahojte,

takže aj ja som tu nová, ale musím priznať, že prísť nato, ako sa mám zapojiť do debaty bolo na nervy. Je tu ozaj kopec dobrých vecí.

Moja otázka hneď na začiatok, neviete o niejekom dobrom a lacnom kurze angličtiny pre začiatočníkov ?

Dík Lula
wagner
07.04.08,16:47
Tak vitaj medzi nami. V profile nemáš uvedené odkiaľ si, takže odpoveď na Tvoju otázku asi nezískaš.
Fali
08.04.08,16:42
Ahojte, som tu nováčikom. Porada sa mi veľmi páči, dá sa tu veľa podučiť. Dúfam, že sa rýchlo zorientujem.
Anja111
08.04.08,17:03
Ahojte, som tu nováčikom. Porada sa mi veľmi páči, dá sa tu veľa podučiť. Dúfam, že sa rýchlo zorientujem.
Vitaj aj ty... Podaril sa Ti prvý príspevok v správnej téme, takže si na najlepšej ceste zorientovať sa na Porade... ;)
amakov
09.04.08,09:10
Srdečne Vás všetkých zdravím, náhodou som našla túto stránku, budem opakovať to čo je zrejme, ale je to naozáj výborné, že sa tu stretli ľudia, ktorí majú záujem sa podeliť s tým čo vedia, zatiaľ sa len rozhliadam, ale už som si tu našla aj odpovedí na moje otázky.Zaujímalo by ma, čí to bol nápad vytvoriť túto stránku.
Janinka
10.04.08,09:36
Aj ja vsetkych zdravim, som tu sice registrovana dlhsie, ale len poslednych par mesiacov som zacala aktivne uctovat a teda sem zajdem castejsie. Ide mi to velmi pomaly zatial, mam v tom vsetkom hokej ale snad sa mi aj s vasou pomocou podari zorientovat. Tiez mam trochu problem sa na tejto stranke orientovat, ale rady su super. Inac volam sa Jana a som rok po VS, robim uct v jednej malej firme. :)
Jojo1
11.04.08,15:34
ja sice az taky novacik nie som ale uz som tu strasne dlho nebol a tiez mi pripada tato stranka dost neprehladna neviem sa tu vyznat ale tak snad casom....Jozef